dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - snih-dest
3°C
Pražský život

Vlaďka dětem charity bazar

Občanské sdružení Vlaďka dětem podporuje a pomáhá dětem s hemato-onkologickým onemocněním. Svůj charitativní bazar pořádá poprvé. Na bazaru si návštěvníci budou moci koupit dámské i dětské oblečení a také nové outletové zboží značek Koraline a Leidiro.

Výtěžek z koupeného zboží na charitativním bazaru bude použit na splnění a nákup vánočních dárků pro děti z 5 hemato-onkologických odděleních v ČR. Zároveň se část výtěžku věnuje na vybavení jednotlivých oddělení pro snazší a komfortnější dlouhodobou hospitalizaci.

Charitativní bazar podpořila Praha 1. Záštitu převzal starosta městské části Oldřich Lomecký. „Praha 1 podporuje tradičně charitu a charitativní akce nejen sama, ale i prostřednictvím svých akcí. Vítá také aktivitu známých osobností. Je mi potěšením podpořit charitativní bazar Vlaďka dětem,“ řekl starosta.

„Jsou to tři roky, kdy zahájilo občanské sdružení Vlaďka dětem svou činnost, přesto se může za své krátké působení pochlubit hezkými výsledky týkajícími se akcí uspořádaných na pomoc hemato-onkologicky nemocným dětem,“ dodala Vlaďka Erbová.

Charitativní bazar Vlaďka dětem proběhne v Galerii 1, Štěpánská 47, Praha 1.

 9. 12. od 16 – 20 hodin.

10. 12. od 10 – 16 hodin.


Další články
Nahoru