dnes
Úterý - oblacno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Paranormální výzva: Víte, co je v trezoru? Kdo uhádne všechny tři věci, získá sto tisíc
Do trezoru uložil krabici s neznámým předmětem i kouzelník Jakub Kroulík. Foto: Ondřej Neff

Paranormální výzva: Víte, co je v trezoru? Kdo uhádne všechny tři věci, získá sto tisíc

Tři měsíce bude v pražském obchodním centru Nový Smíchov vystaven trezor, v němž budou umístěny tři krabice s neznámými předměty. Ten, kdo uhádne všechny tři věci, se může stát majitelem 100 000 korun.

Trezor byl dnes dopoledne umístěn v rámci projektu Paranormální výzva hned naproti hlavnímu vchodu do obchodního centra za informačním stánkem pro návštěvníky. Jde o to najít někoho, kdo má paranormální schopnosti a dovede tedy přímo jasnovidecky do trezoru „nahlédnout“.

Přes webový formulář na stránkách Paranormální výzvy (paranormalnivyzva.info) lze posílat své tipy.

Tři klíče, tři věci

Do trezoru byly dnes v 10 hodin umístěny tři zapečetěné papírové krabice s tajným předmětem v každé z nich. Osoby, které vybraly a vložily předměty do krabic, svou volbu nikomu nesdělí. Ostatně pokud by kdokoliv prozradil, co se skrývá v jeho krabici, zbývá ještě pro bezpečnost tajemství obsahu zbylých dvou (pro vyplacení odměny je nutné správně určit obsah všech tří krabic).

Jednu krabici do trezoru uzamknul Leoš Kyša (zástupce Klubu skeptiků Sisyfos), druhou krabici do trezoru uložil donátor akce Václav Dejčmar a třetí krabici s tajným obsahem dodal zástupce Falešných hráčů Jakub Kroulík, který dohlíží na férovost testování v rámci Paranormální výzvy

Každý z těchto zástupců si po uzamčení trezoru odnesl a uschoval jeden klíč. Trezor tak bude možno otevřít pouze, pokud se sejdou všichni tři.

Otevření trezoru 

trezor-nahled

Na internetových stránkách výzvy mohou lidé sledovat časový odpočet zbývající do odemknutí zámků a odkrytí tři měsíce trvající záhady.

Trezor váží 300 kilogramů, obsahuje 3 různé bezpečnostní zámky.

Čtěte také:

Prokažte nadpřirozené schopnosti, získáte milion. Jak probíhaly dosavadní neúspěšné pokusy?

Paranormální výzva: Skeptici vedeni kouzelníkem vám dají milion korun, když jim dokážete své nadpřirozené schopnosti


Kongresový turismus pro rok 2018 podpořila Praha několika miliony korun

Dnes v 15:56

Rada hl. m. Prahy na dnešním zasedání podpořila 11 projektů v oblasti kongresového turismu v celkové výši 4 291 000 korun. Navržená podpora u 10 těchto projektů bude následně projednána na zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy. Mezi podpořené patří kongresy v různých oblastech medicíny, kongresy...

Další články
Nahoru