dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
3°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Vítání jara v Museu Kampa: Odpolední program pro děti

Na sobotu 2. dubna připravilo Museu Kampa hravé jarní odpoledne pro rodiče s dětmi – putování do pestrobarevné říše stromů a květin.

Děti se o nich během cesty dozvědí spoustu zajímavostí, a také se naučí, jak si jednu takovou rostlinku vypěstovat a postarat se o ni. Právě ta totiž bude pokladem, za kterým budou děti celý den putovat a který si nakonec odnesou i s sebou domů. Samy si pro svoji rostlinu vyrobí speciálně zdobený květináč, protáhnou si svaly při aktivitách v parku a mnoho dalšího.

V průběhu odpoledne proběhne i autorské čtení z knížky Rostlinopis, kterou vydalo nakladatelství BAOBAB.

Akce se koná od 13 do 17 hodin, ale není stanoven pevný začátek, můžete dorazit kdykoli v průběhu odpoledne.

Vstupné 130 korun dítě, první dospělý zdarma, druhý dospělý 50 korun.

Svá místa si rezervujte na emailu: rezervace@museumkampa.cz.

 


Praha 9: Klub Harfica se těší stále většímu zájmu dětí

10. ledna 2018 v 11:00

Volnočasový klub Harfica v Harrachovské ulici na Proseku, jehož provozovatelem je městská část Praha 9, patří k nízkoprahovým zařízením, které se zaměřuje především na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, které samy neví, jak trávit volný čas, nemají ve svém okruhu pozitivní příklad,...

Stromky základních škol Sázavská a Slovenská zvítězily

22. prosince 2017 v 07:06

Spodní část náměstí Míru zdobí tento rok poprvé krásné vánoční stromky, které pořídila radnice Prahy 2 pro své základní školy k nazdobení. Žáci stromečky ozdobili na začátku adventu a zástupci městské části vybírali ten nejkrásnější.

Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru