Dnes Úterý - mlha 9°C
Zítra Středa - obcasny-dest 7°C
Úterý 27. 2. 2024
Svátek má Alexandr
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Virtuální klub rodina v Praze 13 zve nové členy

Virtuální klub rodina funguje ve třinácté městské části již od června 2020. Své brány od 1. března 2023 nově otevírá široké veřejnosti, všem rodinám z Prahy 13, které mají zájem o aktivity realizované městskou částí a aktivně se chtějí zapojit do dění, která ovlivňují místo kde žijí.

karta-clena Podle předsedy výboru pro Agendu 21 Víta Bobysuda registrací získáte pravidelné informace o akcích a benefitech pro rodiny s dětmi v Praze 13, informace o volnočasových aktivitách, exkurze pro členy klubu a mnohé další.

Do klubu se lze zapsat vždy v pondělí od 12 do 15 hodin a ve středu od 8 do 11:30 hodin na radnici Prahy 13 na Slunečním náměstí v přízemí v kanceláři číslo 118.

Při registraci obdrží každý nový člen dárek. Klub je realizovaný místní Agendou 21 a odborem sociální péče a naplňuje principy Koncepce rodinné politiky, jejímž cílem je podpora rodiny a vytvoření prostředí celkově přátelského k rodině.


Autor: Cen

Muž zemřel po pádu z lešení

Včera v 18:54

Policie vyšetřuje smrtelný pád muže, který se na Žižkově v pondělí po poledni zřítil z lešení. Policisty zajímá, zda nedošlo k porušení bezpečnosti práce.

V Podolí hořela garáž

25. února 2024 v 10:38

Nad nedělním ránem zasahovali pražští hasiči Praze 4 Podolí u požáru garáže. Informovali o tom na síti X. „Vynesli jsme tlakovou lahev a plameny jsme uhasili dvěma vodními proudy,“ sdělili.

V Ruské ulici někdo na cedule nalepil jména ruských politických vězňů

24. února 2024 v 17:43

Ve Vršovicích v Ruské ulici někdo na zhruba pětadvacet cedulí s názvem ulice a na tramvajovou zastávku nalepil jména ruských politických vězňů a disidentů. Ve vzkazu připevněném na pouliční lampě připomněl druhé výročí vpádu ruské armády na Ukrajinu a také nedávnou smrt ruského opozičního politika...

Další články
Nahoru