Dnes Úterý - zatazeno 6°C
Zítra Středa - obcasny-dest 10°C
Úterý 28. 3. 2023
Svátek má Soňa
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Zpravodajství

Virtuální klub rodina v Praze 13 zve nové členy

Virtuální klub rodina funguje ve třinácté městské části již od června 2020. Své brány od 1. března 2023 nově otevírá široké veřejnosti, všem rodinám z Prahy 13, které mají zájem o aktivity realizované městskou částí a aktivně se chtějí zapojit do dění, která ovlivňují místo kde žijí.

karta-clena Podle předsedy výboru pro Agendu 21 Víta Bobysuda registrací získáte pravidelné informace o akcích a benefitech pro rodiny s dětmi v Praze 13, informace o volnočasových aktivitách, exkurze pro členy klubu a mnohé další.

Do klubu se lze zapsat vždy v pondělí od 12 do 15 hodin a ve středu od 8 do 11:30 hodin na radnici Prahy 13 na Slunečním náměstí v přízemí v kanceláři číslo 118.

Při registraci obdrží každý nový člen dárek. Klub je realizovaný místní Agendou 21 a odborem sociální péče a naplňuje principy Koncepce rodinné politiky, jejímž cílem je podpora rodiny a vytvoření prostředí celkově přátelského k rodině.


Autor: Cen

Praha 10: ZŠ Olešská ušetřila téměř 40 procent na výdajích za dodávku tepla

Dnes v 10:15

ZŠ Olešská ve Strašnicích při projektu snížení energetické náročnosti školy dokázala snížit výdaje za dodávku tepla o 39,9 procenta. Projekt byl financován Prahou 10, dotacemi od EU a pražským magistrátem. Informovala o tom mluvčí desáté městské části Michaela...

Herní prvky, pítka a nové veřejné osvětlení. Park V Zápolí projde revitalizací

24. března 2023 v 11:21

Jižní část parku V Zápolí v Praze 4 čeká v letošním roce revitalizace. V parku přibude řada nových prvků pro odpočinek i aktivní trávení volného času. Práce by měly být zahájeny v dubnu.

Další články
Nahoru