dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražské krimi

VIP „fabrika na lásku" jela v posledním patře činžáku nonstop

Pražští kriminalisté provedli před pár dny razii v jednom luxusním privátním podniku, který roky fungoval v Křižovnické ulici pro striktně vybranou klientelu.

Jednalo se o podnik, který byl provozován téměř v ilegalitě. „Sortiment“ nabízených služeb sice bylo možné vidět na internetu, ale existenci webovek odhalil pouze ten, komu se informace o privátním VIP pánském klubu donesla od známých. Podnik byl totiž ukryt v posledním patře jednoho z tamních činžovních domů bez jakékoliv venkovní reklamy, o čemž nevěděli ani ostatní nájemníci.

Jednalo se bez nadsázky o „fabriku na lásku“, jejíž prostředí bylo striktně uzavřeno pro běžnou veřejnost. Erosenky zde byly pro klienty k dispozici nonstop, neboť „pracovaly“ na denní a noční směny podle předem stanoveného harmonogramu. Stálí zákazníci měli navíc možnost si konkrétní dívku, podle jejího „pracovního„ kalendáře předobjednat.

Něco málo o „produktivitě“ a luxusu podniku laikovi napoví výše tržeb. „Kriminalisté prošetřováním zjistili, že denní obrat byl v tomto privátu 40 až 80 tisíc korun. Za prověřované období cirka třech let činí součet těchto výdělků určitě jednotky, ale možná až desítky miliónů korun. O tuto sumu se podělili majitelé podniku a jejich zaměstnankyně,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

„Na základě všech těchto popsaných skutečností zahájil vyšetřovatel úkony trestního řízení pro trestný čin kuplířství hned vůči pěti osobám ve věku od jednadvaceti do čtyřiceti let. A jelikož ty fungovaly jako organizovaná skupina, hrozí jim v případě odsouzení dle druhého odstavce přísnější sazba, tedy trest odnětí svobody až na osm let,“ dodal.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru