dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Vinohradský ROYAL uvádí show inspirovanou obdobím Velkého Gatsbyho
Show se krásně sleduje i poslouchá. Foto: archiv

Vinohradský ROYAL uvádí show inspirovanou obdobím Velkého Gatsbyho

Multikulturní podnik ROYAL na Vinohradech uvedl dlouho očekávanou show inspirovanou legendárním obdobím Velkého Gatsbyho. Představení diváky zavádí do magické atmosféry Ameriky 20. let, ale zároveň je rozproudí současnými světovými hity odkazujícími na toto slavné období, například od Fergie či Beyoncé.

„Nechte se vtáhnout do bujarého života bohatých a slavných za éry prohibice, jazzu a šampaňského. Oslnivý dobový večírek můžete díky ROYALu zažít i vy,“ zvou provozovatelé.

Show je inspirována slavným románem Velký Gatsby od Francise Scotta Fitzgeralda z roku 1925. Toto světové dílo odkrývá téma dekadence, idealismu, společenských změn a otřesů a resistence ke změnám a je poutavým portrétem „jazzového věku“ 20. let.

„Příběh Velkého Gatsbyho se odehrává roku 1922 a jeho zpracování se stalo světovým fenoménem, který nadchl fanoušky po celém světě, ať už v knižní podobě, jako film nebo dokonce opera. Dnes představujeme jeho další podobu – interaktivní divadelní představení,“ vysvětluje Jean-Christophe Gramont, majitel podniku ROYAL.

„Není náhodou, že jsme si vybrali právě období 20. let, kdy své dveře poprvé otevřel i náš podnik, který vznikl v roce 1929. Místo jsme plně zrekonstruovali a já jsem nadšen, že právě naše renovované dobové prostory přichází s touto jedinečnou show, díky níž mohou diváci zachytit autentickou atmosféru,“ dodává.

velky-gatsby-clanek-nahled

Hlavní hvězdou nové „divoké“ show je zpěvačka Uliana. Doprovází ji šest tanečníků, kteří vystupují na předních pražských pódiích, a dále vynikající stepař a umělecký akrobat. Okouzlující kostýmy, stylová hudba a celková výprava pak nabízejí jedinečný vizuální zážitek, díky němuž diváci zažijí nezapomenutelný dobový večírek.

Hosté budou vtaženi do děje. Zpěváci a tanečníci se v průběhu vystoupení pohybují mezi publikem a živě s ním komunikují. Pro milovníky tohoto období je vždy po představení připraveno další hudební překvapení v podobě DJ Electro Swing.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Další články
Nahoru