dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Vinohradský gurmet: Na náměstí se představí restaurace, bary, cukrárny a vinotéky z Prahy 3
Na náměstí můžete ochutnat řadu jídel.

Vinohradský gurmet: Na náměstí se představí restaurace, bary, cukrárny a vinotéky z Prahy 3

Na náměstí Jiřího z Poděbrad se dnes a zítra uskuteční Vinohradský gurmet, kde svůj sortiment představí restaurace, bary, cukrárny, kavárny a vinotéky z Prahy 3. Široký výběr gastroprovozen bude doplněn o další prodejce, především farmáře s domácími českými produkty.

Každá restaurace má za úkol připravit nabídku pěti jídel s maximální cenou do sedmdesáti korun. Jídla určená k obědu a večeři budou k mání formou finger food (pokrmy, k jejichž konzumaci není potřeba žádných příborů a pomůcek, které se při konzumaci berou mezi prsty, a které velikostí odpovídají jednomu či dvěma soustům) a budou mezi sebou soutěžit o nejlepší produkt.

Svoje umění předvedou svoje umění například Miminoo, Republika Žižkov, Lavička, Kopyto, Prádelna CAFé, Pekárna Kabát, Bistro Empras nebo Indian fast food Spice India.

Součástí programu bude doprovodný kulturní program. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet i školu vaření, která bude na místě k dispozici, nebo pletení pečiva.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru