dnes
Neděle - zatazeno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Víkendové tipy

Vinohradské vinobraní: Vína exkluzivních vinařství, hudba, dobroty a program pro děti

Milovníky dobrého vína a burčáku čeká 16. a 17. září degustační příležitost na náměstí Jiřího z Poděbrad. Před kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně představí svoji nabídku sklepy, které patří k našim prvotřídním vinařstvím.

Po oba dny bude připravený bohatý program. V pátek vystoupí kapela The Tap Tap, v sobotu zpěvačka Anna K, odpoledne zpestří Cimbálová muzika Michala Horsáka, poprockovou nálož slibuje formace Mydy Rabycad s energickým ženským vokálem a taneční rytmikou.

Skapunková kapela Žádnej stres roztančí publikum žesťovými rytmy, supergroup Všichni svatí, sestavená ze špičkových muzikantů, představí inteligentní pop rock.

Na náměstí Jiřího z Poděbrad bude připravený po oba dny doprovodný program pro děti – keramické dílničky a malování na obličej. K dispozici bude také lis na mošt, kde si děti budou moci samy připravit svůj nápoj a vyzkoušet si tak práci vinařů v praxi.

Sortiment vína doplní různé laskominy jako bramborové spirály, valašské frgále, racletty, sýry, klobásy nebo oblíbené langoše. Kromě vína bude k dostání i mošt a další nápoje.

 


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru