dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Vinohradské šlapky na pražském Makču Pikču
Na programu bude závod MTB Cross-country na horských kolech. Foto: archiv

Vinohradské šlapky na pražském Makču Pikču

V sobotu 14. května se od 9 hodin uskuteční v Centrálním parku Prahy 13 a na haldě zvané Makču Pikču na okraji parku druhý ročník benefiční sportovní akce Halda 2016. Pořádá ji cyklistický klub Vinohradské šlapky.

Na programu je závod MTB Cross-country na horských kolech, krosový běžecký závod a bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Součástí akce jsou dětské cyklistické i běžecké závody všech kategorií, pro ty nejmenší je připraven oblíbený závod odrážedel.

Nezávodící si budou moci vyzkoušet řadu doprovodných aktivit, například dovednostní soutěže na koloběžkách nebo v míčových sportech, simulátor nárazu, absolvovat program Městské policie a Klubu českých turistů, užít si „neviditelnou výstavu“ nebo pochod se psem.

Závodníci se mohou registrovat on-line nebo na místě nejpozději 90 minut před startem dané kategorie. Prezence je od  9 hodin ve stanu v blízkosti Kuželkárny v Centrálním parku.

Harmonogram celé akce, možnost on-line registrace a další informace jsou na webu www.sportpomaha.org/halda.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Další články
Nahoru