dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražská doprava

Vinice – Ústřední dílny DP: Přerušení provozu tramvají

V noci ze čtvrtka 14. dubna od 21:45 na pátek 15. dubna do 4:45 hodin bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Vinice – Ústřední dílny DP.

Změny tras tramvajových linek:

Linka č. 5 je ve směru od Divoké Šárky ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněna přes zastávky Strašnická a Průběžná na Kubánské náměstí, kde je ukončena. 

Linky č. 7 a 55 jsou ve směru od Radlické, resp. Vozovny Kobylisy ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněny přes zastávky Vinohradské hřbitovy a Želivského do zastávky Olšanské hřbitovy, kde jsou ukončeny (nástupní zastávka Želivského).

V trase Vozovna Strašnice – Ústřední dílny DP je zavedena náhradní autobusová doprava X55.

Změny zastávek autobusů:

Ruší se zastávka Limuzská v Limuzské ulici pro linky č. 177 (směr Poliklinika Mazurská), 188 (směr Želivského), č. 195 (směr Sídliště Čakovice) a č. 509 (směr Florenc).

Zřizuje se pro linky č. 177 (směr Poliklinika Mazurská), č. 188 (směr Želivského), č. 195 (směr Sídliště Čakovice) a č. 509 (směr Florenc) zastávka Černokostelecká v Černokostelecké ulici v zastávce linky č. 163 směr Depo Hostivař.

Přemísťuje se zastávka Sídliště Malešice pro linky č. 177 (směr Poliklinika Mazurská) a č. 195 (směr Sídliště Čakovice) do Dřevčické ulice za křižovatku s ulicí Počernickou.


Další články
Nahoru