dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
5°C
pozítří
Středa - zatazeno
9°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Viki Cabadaj navštíví šmoulí vesničku

Oslava Dne dětí v Centrálním parku Kbely, který se promění ve šmoulí vesničku, se koná v sobotu 4. června od 11 do 20 hodin.

Děti s v rámci svého svátečního dne mohou vyzkoušet mnohé tématické disciplíny, pobaví se v rámci programu v amfiteátru. Postaví šmoulí vesničku plnou legračních šmoulích domků a šmoulů, potkají se s proradným čarodějem Gargamelem, se Šmoulinkou a Lenochem, postaví hrad s Kutilem a mnoho dalšího.

Při své cestě šmoulí vesnicí sbírají děti razítka-šmoulůvky-které si později vymění za šmoulí dárečky. Kromě soutěží čeká na děti velký živý Taťka Šmoula i Gargamel.

V 16 hodin přijde i Jan Antonín Duchoslav alias Viki Cabadaj z filmu Sněženky a machři.

Budou zde i mnohé pouťové atrakce, tvořivky a další překvapení. Připraveni jsou i muzikanti z kapely JAM BAND a Vladimír Walda Nerušil, tanečky a další krásná vystoupení.


Praha 9: Klub Harfica se těší stále většímu zájmu dětí

10. ledna 2018 v 11:00

Volnočasový klub Harfica v Harrachovské ulici na Proseku, jehož provozovatelem je městská část Praha 9, patří k nízkoprahovým zařízením, které se zaměřuje především na děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, děti, které samy neví, jak trávit volný čas, nemají ve svém okruhu pozitivní příklad,...

Stromky základních škol Sázavská a Slovenská zvítězily

22. prosince 2017 v 07:06

Spodní část náměstí Míru zdobí tento rok poprvé krásné vánoční stromky, které pořídila radnice Prahy 2 pro své základní školy k nazdobení. Žáci stromečky ozdobili na začátku adventu a zástupci městské části vybírali ten nejkrásnější.

Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru