dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražský sport

Víkendový seminář Hormonální jóga pro ženy

Červencový seminář je určen pro ženy, které mají zvýšenou váhu, trpí nespavostí, depresemi, mají bolestivou či příliš silnou nebo nepravidelnou menstruaci.

Hormonální nerovnováha přímo ovlivňuje kvalitu vlasů, kůže a nehtů. Seminář vás připraví pro domácí cvičení. Cvičení sestavy není náročné, je i pro ty, které jógu nikdy necvičily, a trvá zhruba 30 minut.

Program:

Seznámení s HYT, autorkou sestavy, účinky, kontraindikace, vyplnění dotazníků

Výuka sestavy po částech (prohřívací část, denní sestava, protistresové cviky)

Během semináře podle potřeby pauza na jídlo

Opakování sestavy, možné varianty

Diskuze, otázky

Účast na víkendovém semináři neopravňuje tuto metodu dále vyučovat.

Dvoudenní seminář 25. – 26. července začíná vždy v sobotu ve 13:00 a končí v 18:30 a v neděli začíná v 9:00 a končí ve 14:30 hodin. Cena semináře je 2 800 korun.

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru