dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Víkendové kapsy: nabídka sexu, prošacovaný spáč nebo zlodějka, která napadla seniorku

V průběhu uplynulého víkendu zadrželi buď občané, nebo policisté ve třech případech hned čtyři kapsáře. 

První případ řešili kriminalisté prvního policejního obvodu v sobotu hodinu po půlnoci. V tu chvíli byli totiž svědky toho, kterak rozverné ženy (31, 38) nabízí v Karlově ulici sexuální služby znatelně podroušenému turistovi. Při tom mu samozřejmě řádně zkontrolovaly obsah všech kapes, kdy si následně přisvojily takto „nalezenou“ tisícikorunu. Tu si už ale neužily, neboť je neprodleně po krádeži zadrželi zmiňovaní kriminalisté.

K dalšímu obdobnému případu došlo o dvě a půl hodiny později, tedy v půl čtvrté ráno, tentokrát v Jindřišské ulici. Tam si policisté oddělení hlídkové služby všimli devětatřicetiletého muže, který chtěl okrást spícího turistu, k jehož únavě notně přispěl alkohol. Při tom mu lapka prošacoval všechny dostupné kapsy. Byť nebyl nenechavec úspěšný a poškozenému nic nesebral, i tak ho neprodleně po tomto pokusu policisté zadrželi.

Třetí víkendová krádež se odehrála o den později, tedy v neděli, na jedné z tramvajových zastávek na Evropské třídě. Tam si v půl čtvrté odpoledne dvacetiletá dívka všimla seniorky, která měla na krku zlatý šperk. Jista si toho, že jí seniorka s ohledem na její věk nebude pronásledovat, strhla ženě řetízek z krku a dala se na útěk. Opomněla ale, že na zastávce jsou i jiní cestující. Ti k popsané situaci nebyli vůbec lhostejní, zlodějku okamžitě po krádeži zadrželi a následně předali přivolaným policistům.

Všichni zadržení skončili na policejní služebně pro podezření z trestného činu krádeže, kdy jim v případě odsouzení hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru