dnes
Pondělí - polojasno
23°C
zítra
Úterý - jasno
20°C
pozítří
Středa - jasno
20°C
Víkendové tipy

Víkend mezi nebem a zemí na Výstavišti

Zajímají vás výklady karet, horoskopu či výklad z ruky, nebo automatická kresba? Potom si nenechte ujít Esoterický festival Astrovíkend s podtitulem Dny tajemna a zdraví, který se koná na Výstavišti Holešovice o tomto víkendu, 13 a 14. května.

Tradiční setkání mezi nebem a zemí začíná po oba dny od 10 hodin v Křižíkově pavilonu C.

Astrovíkend najdete snadno – pomohou vám šamanské bubny, které vás budou zvát v průběhu víkendu na spontánní bubnování v podání Hudebně taneční skupiny Sueneé.

Těšit se můžete na porady s astrology, kartáři a dalšími představiteli esoterických disciplín, kteří vám poradí s řešením problémů.

Hosty Astrovíkendu budou Srdcová dáma Dagmar Kludská, kartářka a uznávaná spisovatelka, autorka mnoha knih a zpěvák Milan Drobný, který si zvolil Astrovíkend k prezentaci a autogramiádě svého nového CD V Opeře.

K osobním konzultacím vás očekávají osobnosti jako Zdenka Blechová, Jana Skálová, kartáři Láďa, Tara a NIKA, nebo Jitka Hoskovcová, které znáte z televizních pořadů Vědmy radí.

Reverendka Estela Palaris Orbito představí tradiční filipínské duchovní léčení a uskuteční Společné léčení s požehnáním.

Juan Carlos Pacaya Gomez, peruánský šaman, léčitel představí šamanismus Jižní Ameriky

Šamanské techniky pro probuzení vnitřní síly a očistu těla i ducha předvedou mongolské šamanky ve svých rituálech Nic není nemožné a Vesmírná energie proudí mým prostřednictvím.

Víkendová nabídka přinese nejen spoustu zajímavých přednášek, ale i společné meditace a workshopy. V nabídce budou doplňky zdravé výživy, mandaly, kameny, literatura a esoterické pomůcky a doplňky. 

Program přednášek Astrovíkendu najdete ZDE.

astrovikend-kveten-2017-nahled


Tradice žije - český a moravský festival

Dnes v 09:02

Vrátit se zpátky k našim kořenům a nechat se provést tradicí českých a moravských pokrmů, umění i kultury můžete v sobotu 20. října. Pravá domácí zabijačka, jitrnice, jelita nebo pečená husí stehna, bramborové placky, plněné kynuté knedlíky a buchty.

Zítra: Dog Food Fest

13. října 2018 ve 20:21

Food Fest plný dobrůtek pro čtyřnohé kamarády od 10 do 1 hodin. Těšit se můžete na komorní akci pro celou rodinu, plnou zábavy a nejrůznějších soutěží, která bude probíhat na Tančírně + Party stanu v areálu Žlutých lázní. Dobré jídlo a pití rovněž nebude...

Třináctého na třináctce naposledy

10. října 2018 ve 13:14

Rozlučkový díl koncertního cyklu Třináctého na třináctce, do kterého si po třináct let východočeský písničkář a frontman skupiny Oboroh Slávek Klecandr zval rozličné hudebníky, se chystá na říjen. Hosty večera budou Jiří Smrž, dále Roman Dostál a Petr Linhart. Večer bude mít i své literární...

Slavnosti škol Prahy 5 v parku Portheimka

10. října 2018 ve 12:02

Vystoupení dětí mateřských a základních škol a prezentace škol a školských zařízení Prahy 5 se koná v parku Portheimka v sobotu 13. října od 10 do 16 hodin.

Festival latinsko-americké kultury a gastronomie Garibaldi

10. října 2018 v 10:05

Na náplavce na Rašínově nábřeží za Železničním mostem na Praze 2 v sobotu 13. října od 9 do 20 hodin setkání českých Latinoameričanů mezi sebou i s jejich českými příznivci.

Podzimní blešák pro celou rodinu

10. října 2018 v 09:57

Přijďte si v sobotu 13. října od 14 do 17 hodin dovybavit svůj šatník a posedět u odpolední kávy na unikátní kulturně-industriální dvorek v bývalých Kolbenových závodech.

Podzimní běhání 2018 v sobotu 13. října

9. října 2018 ve 13:30

Seriál závodů 15. ročníku Poháru Pražských Běžeckých Nadějí pokračuje na Jižním Městě v sobotu 13. října, tradičně v Kunratickém lese, za pořadatelství oddílu Atletika Jižní Město a při spoluúčasti městské části Praha 11.

Sousedská moštovací slavnost. Přineste jablka a koštovací hrnečky

9. října 2018 ve 13:20

V sobotu 13. října se v sadu u Násirova náměstí v Modřanech koná od 11 do 17 hodin Sousedská moštovací slavnost. Vstupné je dobrovolné, jídlo, pití a program pro děti zajištěno.

Kup si vohoz v sobotu ve Vnitroblocku

8. října 2018 v 09:24

Nemáte co na sebe? Ve Vnitroblocku budou v sobotu 13. října originální kousky z druhé ruky.

Food Truck Show na Smíchově

8. října 2018 v 09:18

Nejen z Čech, ale i dalších zemí, se v sobotu 13. října sjedou na Smíchovskou náplavku občerstvení na čtyřech, třech i dvou kolech. Food truck show láká nejen pestrou nabídkou jídel a nápojů, ale také nápaditým designem vozidel a vozítek sloužící jako pojízdné restaurace, kavárny...

Sobota: Festival delikátních chutí na Novoměstské radnici

8. října 2018 v 08:44

Festival delikátních chutí se už popáté vrací do historických prostor Novoměstské radnice, tentokrát s podzimně laděnou hřejivou tématikou. Tradičně se můžete těšit na kuchyně ze všech koutů světa, pokrmy slané i sladké, ale hlavně takové, které vám napumpují teplo do žil a vykouzlí úsměv...

Svezte se historickým trolejbusem Škoda 8Tr

8. října 2018 v 08:22

V neděli 14. října, plánované časy odjezdů z Kundratky: 10:00, 11:00, 13:00, 14:00 a 15:00 hodin. Jízdenky za 35 korun budou prodávány přímo ve voze – nástup bude umožněn zadními dveřmi. Kapacita jízdy je 40 cestujících.

Další články
Nahoru