dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Víkendové tipy

Víkend mezi nebem a zemí na Výstavišti

Zajímají vás výklady karet, horoskopu či výklad z ruky, nebo automatická kresba? Potom si nenechte ujít Esoterický festival Astrovíkend s podtitulem Dny tajemna a zdraví, který se koná na Výstavišti Holešovice o tomto víkendu, 13 a 14. května.

Tradiční setkání mezi nebem a zemí začíná po oba dny od 10 hodin v Křižíkově pavilonu C.

Astrovíkend najdete snadno – pomohou vám šamanské bubny, které vás budou zvát v průběhu víkendu na spontánní bubnování v podání Hudebně taneční skupiny Sueneé.

Těšit se můžete na porady s astrology, kartáři a dalšími představiteli esoterických disciplín, kteří vám poradí s řešením problémů.

Hosty Astrovíkendu budou Srdcová dáma Dagmar Kludská, kartářka a uznávaná spisovatelka, autorka mnoha knih a zpěvák Milan Drobný, který si zvolil Astrovíkend k prezentaci a autogramiádě svého nového CD V Opeře.

K osobním konzultacím vás očekávají osobnosti jako Zdenka Blechová, Jana Skálová, kartáři Láďa, Tara a NIKA, nebo Jitka Hoskovcová, které znáte z televizních pořadů Vědmy radí.

Reverendka Estela Palaris Orbito představí tradiční filipínské duchovní léčení a uskuteční Společné léčení s požehnáním.

Juan Carlos Pacaya Gomez, peruánský šaman, léčitel představí šamanismus Jižní Ameriky

Šamanské techniky pro probuzení vnitřní síly a očistu těla i ducha předvedou mongolské šamanky ve svých rituálech Nic není nemožné a Vesmírná energie proudí mým prostřednictvím.

Víkendová nabídka přinese nejen spoustu zajímavých přednášek, ale i společné meditace a workshopy. V nabídce budou doplňky zdravé výživy, mandaly, kameny, literatura a esoterické pomůcky a doplňky. 

Program přednášek Astrovíkendu najdete ZDE.

astrovikend-kveten-2017-nahled


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru