dnes
Středa - jasno
26°C
zítra
Čtvrtek - jasno
30°C
pozítří
Pátek - skorojasno
30°C
Víkendové tipy

Víkend mezi nebem a zemí na Výstavišti

Zajímají vás výklady karet, horoskopu či výklad z ruky, nebo automatická kresba? Potom si nenechte ujít Esoterický festival Astrovíkend s podtitulem Dny tajemna a zdraví, který se koná na Výstavišti Holešovice o tomto víkendu, 13 a 14. května.

Tradiční setkání mezi nebem a zemí začíná po oba dny od 10 hodin v Křižíkově pavilonu C.

Astrovíkend najdete snadno – pomohou vám šamanské bubny, které vás budou zvát v průběhu víkendu na spontánní bubnování v podání Hudebně taneční skupiny Sueneé.

Těšit se můžete na porady s astrology, kartáři a dalšími představiteli esoterických disciplín, kteří vám poradí s řešením problémů.

Hosty Astrovíkendu budou Srdcová dáma Dagmar Kludská, kartářka a uznávaná spisovatelka, autorka mnoha knih a zpěvák Milan Drobný, který si zvolil Astrovíkend k prezentaci a autogramiádě svého nového CD V Opeře.

K osobním konzultacím vás očekávají osobnosti jako Zdenka Blechová, Jana Skálová, kartáři Láďa, Tara a NIKA, nebo Jitka Hoskovcová, které znáte z televizních pořadů Vědmy radí.

Reverendka Estela Palaris Orbito představí tradiční filipínské duchovní léčení a uskuteční Společné léčení s požehnáním.

Juan Carlos Pacaya Gomez, peruánský šaman, léčitel představí šamanismus Jižní Ameriky

Šamanské techniky pro probuzení vnitřní síly a očistu těla i ducha předvedou mongolské šamanky ve svých rituálech Nic není nemožné a Vesmírná energie proudí mým prostřednictvím.

Víkendová nabídka přinese nejen spoustu zajímavých přednášek, ale i společné meditace a workshopy. V nabídce budou doplňky zdravé výživy, mandaly, kameny, literatura a esoterické pomůcky a doplňky. 

Program přednášek Astrovíkendu najdete ZDE.

astrovikend-kveten-2017-nahled


Prozkoumejte v neděli okolí Anežského kláštera

Dnes v 09:18

Neděle 19. srpna ve 13:30, 15, 17, 18:30 hodin. Multimediální divadelní procházka po stopách asanované chudinské čtvrti.

Posvícení v Úněticích

Dnes v 07:33

Pivovar zve v sobotu a v neděli na posvícenskou zábavu – probíhají zde různé soutěže – soutěž o Nejlepší koláč, soutěž Silných paží…. Pravidelně je uvařen a v den Posvícení naražen Posvícenecký speciál. Vrcholem je taneční zábava v pivovarské stodole.

Malý Mikuláš se loučí s Prahou

Včera v 17:26

Villa Pellé otevírá poslední týden úspěšné výstavy francouzského ilustrátora a humoristy Jeana-Jacquse Sempého. Přijďte se rozloučit s Mikulášem a jeho kamarády, celá parta odjíždí z pražských prázdnin zpět do Paříže už příští týden. Poslední možnost navštívit výstavu máte tuto neděli, 19. srpna...

Parky, sady, zahrady – Ze Strahova na Malou Stranu

13. srpna 2018 ve 14:10

Během vycházky v sobotu 18. srpna si projdete některé zahrady Strahovského kláštera, připomenete si plastiku Panny Marie v Exilu a celou řadu osobností spojených s těmi to místy – např. Eliška Junková, Raoul Wallenberg, Nicolas Winton, dále domek, kde žil a pracoval Cyril Bouda, navštívíte...

Kryt na Folimance se otevře v sobotu 18. srpna

13. srpna 2018 v 08:31

Městská část Praha 2 zpřístupňuje kryt civilní ochrany Folimanka jako obvykle každý měsíc v sobotu od 9 do 15 hodin.

Zvětšenina v Letním kině

10. srpna 2018 v 07:40

Jedno z nejslavnějších děl světové kinematografie, Zvětšenina, v Letním kině v Riegrových sadech.

Anežka Live zve: Procházka po anežsko-haštalské čtvrti

10. srpna 2018 v 07:32

Prozkoumejte v neděli 12. srpna s Maxem Hutarem bývalou chudinskou čtvrt včetně její architektury, bývalých pohřebišť, vazeb na klášter a na literaturu Jaroslava Foglara, Karla Hynka Máchy, Gézy Včeličky a Františka Langera.

Na Prague Pride jede Oskar

10. srpna 2018 v 07:18

Bibliobus Oskar se zítra, 11 srpna, zúčastní Jarmarqu na Letenské pláni. Můžete se těšit na spoustu knih, filmů i audioknih, deskové hry, omalovánky a plackovač na výrobu vlastních placek, magnetek a zrcátek.

Sekáč a antikvariát u kočiček. Dobročinný blešák oblečení a knih

10. srpna 2018 v 07:13

Šaty, boty, knížky. Přijďte si dát od 10. do 12. srpna kávu, pomuchlat kočičky a odnést si nějaký ten hadřík, nebo něco ke čtení.

Vlasy na střeše Veletržáku

10. srpna 2018 v 07:09

Letní retrokino na střeše Veletržního paláce dnes ve 21 hodin. Vlasy, jeden z nejvýznamnějších muzikálů druhé poloviny 20. století. Výpravný film s choreografickými čísly, moderní hudbou a provokujícími texty, ale především svými přesahy za obvyklé hranice...

Praguemarket léto: design & handcraft market

9. srpna 2018 ve 12:15

Náměstí Republiky bude 11. a 12. srpna od 10 do 19 hodin patřit vybraným tvůrcům z Čech i zahraničí, kteří představí své výrobky.

Další články
Nahoru