dnes
Středa - snih-dest
4°C
zítra
Čtvrtek - jasno
2°C
pozítří
Pátek - skorojasno
1°C
Víkendové tipy

Víkend mezi nebem a zemí na Výstavišti

Zajímají vás výklady karet, horoskopu či výklad z ruky, nebo automatická kresba? Potom si nenechte ujít Esoterický festival Astrovíkend s podtitulem Dny tajemna a zdraví, který se koná na Výstavišti Holešovice o tomto víkendu, 13 a 14. května.

Tradiční setkání mezi nebem a zemí začíná po oba dny od 10 hodin v Křižíkově pavilonu C.

Astrovíkend najdete snadno – pomohou vám šamanské bubny, které vás budou zvát v průběhu víkendu na spontánní bubnování v podání Hudebně taneční skupiny Sueneé.

Těšit se můžete na porady s astrology, kartáři a dalšími představiteli esoterických disciplín, kteří vám poradí s řešením problémů.

Hosty Astrovíkendu budou Srdcová dáma Dagmar Kludská, kartářka a uznávaná spisovatelka, autorka mnoha knih a zpěvák Milan Drobný, který si zvolil Astrovíkend k prezentaci a autogramiádě svého nového CD V Opeře.

K osobním konzultacím vás očekávají osobnosti jako Zdenka Blechová, Jana Skálová, kartáři Láďa, Tara a NIKA, nebo Jitka Hoskovcová, které znáte z televizních pořadů Vědmy radí.

Reverendka Estela Palaris Orbito představí tradiční filipínské duchovní léčení a uskuteční Společné léčení s požehnáním.

Juan Carlos Pacaya Gomez, peruánský šaman, léčitel představí šamanismus Jižní Ameriky

Šamanské techniky pro probuzení vnitřní síly a očistu těla i ducha předvedou mongolské šamanky ve svých rituálech Nic není nemožné a Vesmírná energie proudí mým prostřednictvím.

Víkendová nabídka přinese nejen spoustu zajímavých přednášek, ale i společné meditace a workshopy. V nabídce budou doplňky zdravé výživy, mandaly, kameny, literatura a esoterické pomůcky a doplňky. 

Program přednášek Astrovíkendu najdete ZDE.

astrovikend-kveten-2017-nahled


Začínají Vánoce v zookoutku, zvířatům můžete nadělit dárky

Dnes v 10:59

V sobotu 15. prosince ve 14 hodin začínají v zookoutku v Malé Chuchli slavnostní Zvířátkové Vánoce. Výjimečně se pro návštěvníky zookoutku otevřou brány do výběhů, aby se mohli na chviličku proměnit v Ježíšky a předat natěšené zvěři malý vánoční dárek.

Tradiční Vánoce v Národopisném muzeu

Dnes v 10:59

Národní muzeum zve rodiny s dětmi do Národopisného muzea, kde se v sobotu 15. prosince od 13 do 17 hodin uskuteční další akce z cyklu Aspoň na víkend. Návštěvníci se mohou naladit na vánoční atmosféru prostřednictvím nejrůznějších tradičních aktivit a poslechem cimbálové...

Kryt na Folimance se letos otevře naposledy

Včera v 08:36

Městská část Praha 2 letos zpřístupňuje kryt civilní ochrany Folimanka jednou měsíčně, vždy v sobotu od 9 do 15 hodin. Poslední letošní prohlídka bude 15. prosince.

Neděle: Komentovaná procházka Olšanskými hřbitovy

Včera v 08:06

Vánoční ulička

Včera v 07:03

Cukroví, svařák, nákup i vlastnoruční výroba dárků a skvělá atmosféra. Přijďte oslavit třetí adventní neděli do Vánoční uličky do Vnitroblocku.   

Adventní rybí polévka 2018 na náměstí Jiřího z Poděbrad

Včera v 06:56

Tradiční rozlévání rybí polévky na náměstí Jiřího z Poděbrad v sobotu 15. prosince od 11 hodin.

Starobohnické vánoční těšení zve na živý betlém, dobroty na jarmarku a koncert Báry Basikové

10. prosince 2018 v 18:22

V neděli 16. prosince se od 12 do 18 hodin koná na náměstí před kostelem sv. Petra a Pavla jubilejní desátý ročník Starobohnického vánočního těšení.

Tradiční vánoční Lemarket v Mánesu

10. prosince 2018 v 11:42

Vánoční Lemarket s vybranými lokálními značkami, službami i projekty. Těšit se můžete na více než 200 prodejců, mini hostinu, koncerty i workshopy.

Setkání před Betlémem v kostele sv. Ignáce

10. prosince 2018 v 10:17

V sobotu 15. prosince setkání s Víťou Marčíkem.

Advent v muzeu láká na zdobení perníčků, výtvarné dílničky i rozsvícení vánočního stromu

6. prosince 2018 v 07:42

Čekání na Vánoce si s dětmi můžete zpříjemnit při adventních dílnách v zemědělském muzeu.

UMtrh na náměstí Jana Palacha

6. prosince 2018 v 07:33

Umělecký trh – Umtrh na Palachově náměstí 8. a 9. prosince.

Adventní neděle na hřišti

6. prosince 2018 v 07:10

Druhé adventní setkání pořádané Prahou 15 bude s návštěvou Mikulášů. Vystoupí řada talentovaných dětí z mateřských a základních škol. Chybět nebude ani muzikálová revue nebo TOP mažoretky Praha.

Víkend: Dyzajn market Zima

5. prosince 2018 v 07:32

Dyzajn market, prodejní výstava autorské tvorby na náměstí Václava Havla a v přilehlé provozní budově Národního divadla v sobotu 8. prosince a v neděli 9. prosince.

Pro kočku: Antikvariát s vůní kávy

5. prosince 2018 v 07:26

Kočičí útulek Srdcem pro kočky a kočičí kavárna Kočkafé Freya zvou v sobotu 8. prosince na pohodové odpoledne Antikvariát pro kočku s vůní kávy, krásnými knihami a lákavými hand-made výrobky.

Sobota: Mikulášská nejen pro kočku

4. prosince 2018 ve 20:17

Umisťovací výstava opuštěných koček, které se budou snažit získat si místo ve vašem srdci a misku s pelíškem u vás doma se koná 8. prosince.

Další články
Nahoru