dnes
Pondělí - obcasny-dest
5°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - oblacno
11°C
Videoblogeři, youtubeři i vlogeři. Festival Utubering představí hvězdy Generace Z
Festival se koná v sobotu v Letňanech, pro dospělý doprovod, aby se nenudil, připravili organizátoři speciální koutek.

Videoblogeři, youtubeři i vlogeři. Festival Utubering představí hvězdy Generace Z

Na letišti v pražských Letňanech se v sobotu 27. června představí premiérový ročník festivalu Utubering, jehož hlavními představiteli budou hvězdy takvzané „Generace Z“ – videoblogeři a hudební hvězdy, které si svou slávu vydobyli především na internetu.

Utubering bude postaven do půdorysu velkého prstence a nabídne návštěvníkům čtyři hlavní tématické zóny: Gaming, Beauty&Fashion, Entertainment a Music. V každé z nich bude celý den probíhat originální program, který si pro své fanoušky připravili sami účinkující videoblogeři. Dominantou velkého prstence pak bude centrální pódium, na kterém se budou v průběhu dne střídat hudební hvězdy se svými show.

V gaming zóně si kromě počítačových her budou návštěvníci moci vyzkoušet například parkour, který dělá ve volném čase známý youtuber Šimon Vojta, který vystupuje pod přezdívkou Smusa. V entertainment zóně se mimo jiné představí youtuber Martin Rota se svou chemickou laboratoří a ve spolupráci se science centrem iQLANDIA nabídnou návštěvníkům originální show.

Fashion zóna připravuje pro návštěvníky program s jejich oblíbenými beauty vlogerkami, ve které dostanou nejen kosmetické tipy, ale také si budou moci vyrobit vlastní čelenky, zúčastnit se fashion show a dát si na živo „Čaj s Teri”, který přenáší do reality nepopulárnější česká vlogerka Tereza Hodanová známá pod názvem Teri Blitzen.

Hudba je dalším silným prvkem festivalu Utuberingu. Na centrálním pódiu se vystřídá během celého dne několik kapel, které si kromě běžné festivalové show připravili i svůj krátký program do Music zóny festivalu. Těšit se mohou návštěvníci na poetickou chvilku s Lipem nebo třeba lezení po stěně s ATMO Music. Kromě nich vystoupí na centrálním pódiu i například kapely Slza a Mandrage.  

Netradičním prvkem festivalu je i obrácená logika vstupenek, která nabízí pro rodičovský doprovod vstupné zdarma. Organizátoři pro dospělácký doprovod chystají i rodičovský koutek. Chceme se věnovat i rodičům, kteří musí své juniory doprovodit na akci. Představíme jim světy, kterými jejich následovníci žijí a poradíme jim v tématech ochrany dětí na internetu, hráčských závislostech nebo z těch pozitivních – jak se z jejich dětí mohou také stát úspěšní tvůrci,“ vysvětluje Andrea Hurychová.

Brány festivalu se otevřou v sobotu 27. června v pravé poledne a program skončí ve 22 hodin. Vstupenka na festival stojí 399 korun a prodává se jak on-line na webu www.utubering.cz, tak v předprodejní síti Ticketportal a na webu www.ticketportal.cz.


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru