dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Pražské krimi

Viděl jsem otevřené auto, tak jsem se do něj podíval. Zloděj vtipně vysvětloval pokus o krádež

V pondělí kolem půl páté ráno si autohlídka strážníků z Prahy 12 všimla v ulici Komořanská směrem z centra na odstavném parkovišti zaparkované dodávky, u které se pohnuly boční dveře nákladového prostoru.

Hlídka proto okamžitě zastavila a vydala se k vozidlu. V tu chvíli se prudce otevřely dveře do nákladového prostoru a z nich se snažil utéci neznámý muž. Na výzvu k setrvání na místě nereagoval a stále se pokoušel utéci. Když ani další výzva nepomohla, muž byl zadržen.

Sedmadvacetiletý muž pak začal „zpívat“. Řekl, že přijel do Komořan noční tramvají číslo 56, protože chtěl navštívit svého kamaráda. Ten však nebyl doma. Když odcházel od jeho domu, cestou si všiml dodávky s otevřenými dveřmi. Tak se do ní podíval.

Hlídka tedy provedla předběžné ohledání vozidla a zjistila, že na vozidle nejsou namontovány registrační značky, zámky obou předních dveří jsou poškozeny páčením, stejně tak zámky u nákladového prostoru. V kabině pak zjistili vytržené přívodní kabely ke spínací skříňce.

U muže našli větší šroubovák, multifunkční nůž a svítilnu. Pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili předali kolegům z Policie ČR k dalšímu opatření.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru