dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
4°C
pozítří
Sobota - jasno
3°C
Pražská doprava

Více vlaků, vozů a mimořádná zastavení expresů během hokejového čtvrtfinále, semifinále i finále

České dráhy dnes, ale také ve čtvrtek 14. května, a v sobotu a v neděli 16. a 17. května, budou posilovat dopravu na čtvrtfinále, semifinále i finále světového hokejového šampionátu.

Dnes po ukončení zápasu ČR – Švýcarsko bude vypraven posilový vlak z Prahy-Libně (odjezd 23:10 hod, v případě prodloužení zápasu pak cca 40 minut po jeho ukončení) do Olomouce. Vlak zastaví v Kolíně, Přelouči, Pardubicích, Chocni, Ústí nad Orlicí, České Třebové a v Zábřehu na Moravě. V Olomouci bude zajištěn přestup na rychlík Bohemia ve směru Ostrava a Český Těšín.

Ve směru do Brna a Břeclavi mohou hokejoví fanoušci využít vlak Euronight metropol, který dnes mimořádně zastaví přímo ve stanici Praha-Libeň u O2 arény.

Mimořádný vlak pojede také z Prahy-Libně do Prahy hlavního nádraží. Plánovaný odjezd vlaku z libeňského nádraží v blízkosti O2 arény bude ve 23:05 hodin, v případě prodloužení zápasu pak zhruba 40 minut po jeho ukončení. Cestující pak mají přípojné spoje ve směrech.

V podobném rozsahu pojedou posilové vlaky také ve čtvrtek a o víkendu. Jen časy odjezdů a konkrétní spoje budou přizpůsobeny k plánovaným ukončením zápasů.


Další články
Nahoru