Dnes Pondělí - polojasno 23°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 20°C
Pondělí 23. 5. 2022
Svátek má Vladimír
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Více služebních bytů pro městskou policii

Praha schválila navýšení počtu služebních bytů pro zaměstnance a zaměstnankyně městské policie. V současné době se v této kvótě nachází 300 bytů, po navýšení jich bude 330.

V květnu tohoto roku byla také navýšena kvóta městských bytů určených pro učitele škol zřizovaných hlavním městem Prahou. Z původních 330 bytů schválila Rada hl. města Prahy navýšení o 50, nyní jich je 380.

V červnu byl pak zvýšen počet městských bytů určených pro pracovnice a pracovníky příspěvkových organizací hlavního města Prahy ve zdravotní a sociální oblasti z 97 na 147 bytů.

Podporované profese jsou jednou z cílových skupin, kterým magistrát pronajímá byty. Další jsou občané v bytové nouzi, senioři, rodiče samoživitelé nebo rodiny z ubytoven.

Autor: TZ, red

Letošním tématem zdravotnického kongresu je paliativní péče

18. května 2022 ve 12:41

Magistrát Prahy organizuje 2. ročník zdravotnického kongresu, tentokrát s názvem Metropolitní zdravotnický kongres paliativní péče 2022. Akce se uskuteční 2. června na Nové radnici na Mariánském náměstí, účastníci se však budou moci připojit i online.

Praha 4 opraví sportoviště u sokolovny v Podolí

18. května 2022 v 07:59

Praha 4 rozhodla o rekonstrukci povrchů sportoviště u sokolovny v Podolí. Součástí rekonstrukce je kompletní výměna umělého povrchu fotbalového hřiště o celkové rozloze 1 240 m2 za povrch nový.

Další články
Nahoru