dnes
Pondělí - zatazeno
3°C
zítra
Úterý - zatazeno
4°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Vestibuly metra se promění v taneční parket
Výuka tance ve vestibulu metra. Foto: archiv

Vestibuly metra se promění v taneční parket

 Již druhý ročník akce Tanec v metru se zítra odpoledne a večer ve vestibulech šesti stanic metra: Hlavní nádraží, Florenc C, Můstek B, Budějovická, Malostranská a Hradčanská. Cestující budou moci absolvovat různé taneční lekce a obdivovat tanečníky. 

Ve vybraných vestibulech metra představí od 13 do 22 hodin své umění celá řada tanečníků a tanečních skupin, a to různých druhů tance: od standardu, přes latino, country, swing, flamenco, tango až po nejmodernější druhy včetně například tance zvaného zouk.

Na Hlavním nádraží ve 20 hodin vypukne Hlavák party s hudbou DJ Sanchese, kde se do tance bude moci zapojit každý. Podobně proběhne party také na Florenci – začne ve 21 hodin a bude ve stylu latino, ve stejný čas cestující rozhýbe i karibská party ve vestibulu metra B na Můstku.

V rámci programu, do kterého se budou moci opět zapojit i sami návštěvníci, se představí více jak dvacet souborů. Tanečníci mají díky této akci možnost oslovit i lidi, které by na taneční vystoupení jinak nepřilákali. Dopravní podnik připravil k akci speciální brožurku s kompletním programem a bližším představením účinkujících.

Podrobnější informace naleznou zájemci zde: www.dpp.cz/tanec.


Před maturitou. Praha 9 zve na výstavu

14. prosince 2018 v 08:25

Galerie 9 vystavuje od 18. prosince do 10. ledna výtvarné práce žáků Střední odborné školy uměleckořemeslné v Podkovářské ulici.

Známí muzikanti zvou na Vánoční mejdan s Celestou Buckingham

14. prosince 2018 v 07:12

Tradiční vánoční party, spojená se skvělou muzikou v podání známých kapel a muzikantů, se uskuteční v pondělí 17. prosince od 18 hodin ve velkém sále Paláce Akropolis. Akce, která nese název Vánoční mejdan v Akropoli, je letos pojata jako minifestival a je opět na co...

Zahrada. Premiéra k 60. výročí Laterny magiky

14. prosince 2018 v 07:07

Laterna magika uzavírá 60. rok své existence novou premiérou. Příběh Zahrady vychází volně z knihy nestora českého animovaného filmu Jiřího Trnky, především však v ní ožívají vzpomínky tvůrců a interpretů na zahrady jejich vlastního dětství. Vizuálně-taneční inscenace pro celou rodinu využívá...

Lonely horny only v A studiu Rubín již tento pátek

13. prosince 2018 v 08:49

Jak se proměňuje podoba intimity, vnímáním sexu, partnerských vztahů a lásky nejen v závislosti na nových technologií, prozkoumá nová inscenace A studia Rubín. Autoři textu, umělecká šéfka divadla, Dagmar Radová, a režisér, Ondřej Štefaňák, budou scénicky reflektovat podoby současných milostných...

Neděle: Změna trasy a zastávek pro linku číslo 102

13. prosince 2018 v 08:48

Z důvodu konání společenské akce Starobohnické vánoční těšení dojde v neděli 16. prosince k dočasné změně trasy a zastávek pro linku číslo 102. Opatření platí pouze pro spoje zajíždějící do zastávky Staré Bohnice.

Praha 6: Vánoční režim pro parkování

12. prosince 2018 ve 12:40

Víkendy 22. – 23. prosince a 29. – 30. prosince je parkování v celé Praze 6 zdarma. V době vánočních prázdnin od 22. prosince do 2. ledna bude v Praze 6 ve smíšených – fialových – zónách omezena maximální cena parkovného na 20 – 40,– Kč/den dle cenového pásma, tedy Dejvice a Bubeneč 40 korun,...

Ze soboty na neděli bude uzavřen Bubenečský tunel

12. prosince 2018 v 11:08

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie tunelů bude úplně uzavřen Bubenečský tunel od soboty 15. prosince od 23 hodin do neděle 16. prosince do 5 hodin.

Další články
Nahoru