dnes
Pondělí - jasno
33°C
zítra
Úterý - prehanky-dest
26°C
pozítří
Středa - polojasno
28°C

Věštec Stanley Bradley poradí, jak být úspěšný

Již v sobotu, 18. února, začíná ezoterický festival Astrovíkend v Praze. A jednou z jeho hlavních hvězd bude i známý věštec Stanley Bradley. Ve své přednášce vám poradí, jak být úspěšný. Ale probrat toho s ním můžete mnohem více.

stanley-bradley-nahled Kdy jste začal s prací věštce, vzpomenete si na svůj první případ?
„To, co se nazývá věštění, tak to jsem dělal od svých třiceti let. Věštil jsem v podstatě od dětství, aniž bych si to uvědomil. Ale až od třiceti let za mnou chodili lidé přímo kvůli věštění. Na svůj první případ si již nevzpomenu, to je již skoro 40 let.“

S čím vším se na vás lidé mohou obrátit?
„Nejčastěji se na mě obracejí s otázkami ohledně zdraví. Dokud si věda nebude se vším vědět rady, tak to tak patrně bude i nadále. Tato oblast mě zajímá nejvíce, protože je nejsložitější a podle mého názoru i nejdůležitější. Když je zdraví, tak můžeme mít všechno. Mám pocit, že se do této oblasti podařilo docela dobře proniknout, což jsem popsal v knize „Jak se dožít 140 let“. Samozřejmě se lidé na mě mohou obrátit se vším, např. oblast vztahů a práce. Do je druhá nejčastější oblast.“

Která z věcí, které nabízíte, je mezi lidmi nejvyhledávanější?
„To, že umím zjistit příčinu problémů a proto mým mottem je, že ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení. Dokud neodstraníme příčinu, nedá se s trvalým efektem odstranit důsledek. A to se týká jak zdraví, tak práce, tak vztahů – ve skutečnosti všech oblastí našeho života.“

Jak u vás probíhá první sezení s nově příchozím klientem?
„Každému nově příchozímu dám tu možnost, aby se během jedné minuty sám otestoval. Takže moje první otázka zní, jaké vás napadne první číslo, když se na vás ptám.“

Proč právě na číslo?
„Tím se na nevědomé úrovni ptám, jako kolika letá se cítíte být, případně jako jak stará chováte. Při mém bádání a zkušenostmi s klienty jsem přišel na to, že 80 % lidí je „zamrzlých v dětství“, což není jejich chyba, ale chyba rodičů. Rodiče nás stále vidí jako děti, i když jsme dospělí. Po tom všechno děláme podle mého názoru „pudově“, a protože se to očekává a protože se to dělá, ale ne proto, že bychom to sami chtěli. Takže jenom asi 30 % lidí má dítě, jako vedlejší produkt dobrého vztahu z lásky. Zatím co ostatní mají dítě jen pro uspokojení pudu. Proto máme tolik feťáků a alkoholiků.“

Na kterou z vašich předpovědí jste nejvíce hrdý?
„Nejvíce jsem hrdý na věštbu, kterou jsem udělal v živém vysílání soukromého rádia od půlnoci do cca dvou hodin ráno, kdy se mě lidé ptali na dotazy, a já odpovídal. Jeden divák se mne ptal, co svět čeká za katastrofy. Tak jsem předpověděl teroristické útoky, ale konkrétně, že za rok vidím, jak padají dva mrakodrapy v Americe. Tím jsem předpověděl de facto pád burzy, a kdo mě poslechl a prodal akcie, tak neprodělal. Ale mnoho lidí zkrachovalo a událost zasáhla celý svět. Když se to skutečně stalo v roce 2001, tak mne vedení rádia oslovilo a nabídlo mi svůj pořad, který trval tři roky a byl nejúspěšnějším pořadem na tomto rádiu, a to po celou dobu jeho trvání. Byl jsem první, který lidem předpovídal budoucnost.“

Se Stanley Bradleym se můžete potkat na ezoterickém festivalu Astrovíkend na výstavišti v Praze-Holešovicích, který se koná 18. a 19. února 2017. Jeho přednáška Jak být úspěšný a co je to osud začíná v sobotu v 11.15 hodin. Více na www.astrovikend.cz.


Nehoda uzavřela Lochkovský tunel

Dnes v 16:00

Včera od 13:06 hodin zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů v Lochkovském tunelu na dálnici D0 ve směru na D5 u nehody dvou kamionů a osobního vozidla, které bylo jedním z kamionů přitisknuté ke stěně tunelu.

V ulici Výmolova nepoteče voda

Dnes v 15:46

Zítra, 21. srpna, od 8 do 18 hodin nepoteče voda ve Výmolově ulici, parcelní čísla: 433/1, 437/3, 437/14, 437/34, 458, 465/1, 487/5.

Anenskou si spletl s veřejnou toaletou

Dnes ve 13:41

Běžný přestupek proti veřejnému pořádku mohl skončit jen tisícikorunovou pokutou. Dvaatřicetiletý cizinec však situaci vyhrotil a skončil s pouty na rukou. Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu útoku na úřední osobu byl předán policistům.

Strážníci našli v křižovatce ležet cyklistu

Dnes ve 13:27

O velkém štěstí může mluvit cyklista, kterého našla hlídka strážníků ležet v křižovatce ulic na Praze 5. Když strážníci chtěli zkontrolovat jeho životní funkce, probral se a začal jim nadávat.

Praha – Malešice. Zítra nepoteče voda

Dnes v 11:41

Od 8 do 14 hodin se bude výluka týkat ulic Bacháčkova 712/22; Kaňkova 313/11, 312/13, 311/15, 310/17, 300/18, 309/19, 301/20, 583/21, 302/22, 303/24, 304/26, 305/28, 306/30, 307/32; Na universitním statku 100/11, 96/7, 99/9.

Pražská jízdní policie excelovala v Polsku

Dnes v 10:03

Víkendové mezinárodní klání jízdních policií v Polsku má své vítěze. Policisté si odvezli cenu za nejlepší tým a zvítězili i v individuální kategorii. 

Praha 2 zve na Jarmark u Ludmily

Dnes v 09:03

Jarmark u Ludmily je každoročně v září na Náměstí Míru na Praze 2 místem neformálního setkávání všech generací s odbornými pracovníky a klienty neziskových organizací se sociálně zdravotní působností.

Tóny Vinohrad opět rozezní Grébovku

Dnes v 08:51

Tóny Vinohrad 2018, cyklus komorní hudby, který připravuje pro zájemce zdarma radnice druhé městské části, zve na koncerty v druhém pololetí. Poprvé se do Gröbeho vily v Havlíčkových sadech podíváte 12. září, kdy se můžete zaposlouchat do Trumpetového recitálu.

Vinohradské vinobraní 2018

Dnes v 08:04

Na Vinohradské vinobraní 2018, které se koná v pátek 14. září a v sobotu 15. září na náměstí Jiřího z Poděbrad vždy od 12 do 22 hodin, zve starosta Prahy 3 Alexander Bellu.

Desítka na desítce: Sportovní a volnočasový veletrh

Dnes v 07:08

Běžecké závody Desítka na desítce, které budou spojeny se sportovním a volnočasovým veletrhem 16. září od 10 do 17 hodin. Zasportujte si, ochutnejte zdravé jídlo a přihlaste své děti do sportovních klubů, které si na místě vyberou.

Zličín a Sobín: Zítra nepoteče voda

Dnes v 07:00

Od 8 do 14 hodin bude přerušena dodávka vody v ulicích Blatnická, Bojkovická, Boleratická, Brňovská, Bzenecká, Čejkovická, Habřická, Havranická, Hostivická, Jasenická, Ke Břvům, Libnická, Mikulčická, Nivnická, Pavlická, Petrovská, Radějovská, Šakvická, Valtická,...

Velvyslanectví: Garážový výprodej nábytku a doplňků

Dnes v 06:58

Velvyslanectví Švédska - kanceláře i oficiální rezidence velvyslance - se nedávno dočkalo rekonstrukce a nového vybavení. Přijďte v sobotu 8. září na zahradu obhlédnout kousky, které několik let věrně sloužily a které rozhodně nepatří na smetiště.

Indiánský den na Ladronce

Včera ve 13:52

Poradna Vigvam připravuje 8. září pro malé i velké již 4. ročník charitativní akce, která podporuje děti a jejich rodiny, které zasáhla tragická smrt. Zemřel jim otec, manžel, matka, syn či sourozenec. Cílem akce je dát vědět o činnosti poradny a podpořit ty, kteří se nacházejí v těžké...

Další krátké zprávy
Nahoru