Dnes Neděle - jasno 29°C
Zítra Pondělí - skorojasno 33°C
Neděle 26. 6. 2022
Svátek má Adriana
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Byznys

Veselé Velikonoce s Baronem Hildprandtem

Spolu s jarem přicházejí jako každý rok i oblíbené Velikonoce. I když se letošní svátky jara ponesou (hlavně s ohledem na aktuální vládní opatření) v trochu jiném a soukromějším duchu, není důvod, proč si chvíle trávené doma nezpříjemnit alespoň dobrým jídlem a kvalitní čtyřikrát destilovanou pálenkou nebo ovocnou specialitou od značky Baron Hildprandt.

Krásně prostřený stůl plný sladkých i slaných dobrot, bez toho by to snad ani nebyly Velikonoce. A k tomu by neměl chybět ani tradiční přípitek. Pálení a konzumace ovocných pálenek má v České republice dlouholetou tradici, čímž si vysloužily své pevné místo na trhu i v kultuře. 

„Ovocné pálenky k Velikonocům a jaru neodmyslitelně patří. Letos bohužel o oblíbenou tradici koledování a hojných přípitků pálenkami přijdeme, sami bychom se ale o tento lahodný tekutý poklad ochudit neměli, hlavně po velikonočním hodování, kdy se hodí jako skvělý digestiv,“ říká Pavel Weiss, barman a ambasador společnosti Premier Wines & Spirits, distribující značku Baron Hildprandt na českém trhu.

baron Mezi 4násobně destilovanými pálenkami Baron Hildprandt můžete vybírat hned ze čtyř 42,5 % druhů, které si své čestné místo na vašem stole nejen o Velikonocích rozhodně zaslouží. Už na první pohled tyto pálenky poznáte, neboť lahve jsou vyrobeny v krásném bílém provedení.

Obsahují 42,5 % alkoholu a díky 4násobné destilaci se jedná o velmi jemný a čistý destilát, který se po celý rok zceluje ve smaltovaných tancích. V nabídce tedy najdete čtyři druhy těchto pálenek, a ať už se rozhodnete pro Baron Hildprandt klasickou Slivovici, výbornou Hruškovici, jedinečnou Meruňkovici nebo skvělou Višňovici, neuděláte krok vedle. Ovocné pálenky je ideální podávat při pokojové teplotě, díky čemuž se může plně rozvinout jejich chuť. 

Na webu www.1er.cz můžete Hruškovici Baron Hildprandt, Slivovici Baron Hildprandt i Višňovici Baron Hildprandt pořídit v balení 0,5 l za 525 korun, lahev ve velikosti 0,7 l pak za 595 korun. Meruňkovice Baron Hildprandt je v nabídce v 0,7 l lahvi za 649 korun. 

Pokud toužíte po blendované chuťovce vycházející z původní rodinné receptury Hildprandtů, takzvaná „zralá“ řada je to pravé pro vás. Ovocné speciality s obsahem alkoholu 40 % vynikají svou výjimečnou chutí, jsou lehce nasládlé a chuť ovoce vám přímo hraje na jazyku. 

Právě kvalitní sušené macerované ovoce je nezbytnou součástí celého výrobního procesu – ovocné speciality vznikají naložením ovoce do 62 % destilátu a následnou kombinací takto vzniklého extraktu, 1 rok odpočatého destilátu a vody z vlastních studní. Výsledný blend se ještě po dobu 2 až 3 měsíců dostařuje v sudech z českého dubu. Rodí se tak tekuté ovocné potěšení, které patří na sváteční stůl i do komory pro výjimečné chvíle.

Vybírat můžete ze čtyř zralých příchutí – Baron Hildprandt Ze zralých malin, Ze zralých hrušek, Ze zralých meruněk a Ze zralých švestek. Jejich chuť si nejlépe užijete při podávání za pokojové teploty. 

Zralé Barony seženete na webu www.1er.cz v 0,5l lahvi za 585 korun, lahev o obsahu 0,7l koupíte za 699 korun. K dostání je i speciální dárkové balení, kdy je lahev schovaná v krásné tubě – dárkové balení můžete pořídit za 789 korun.


Autor: TZ, red

EY Světovým podnikatelem roku 2022 se stal Gaston Taratuta z Argentiny

10. června 2022 v 19:44

Vítězem letošního světového finále soutěže EY Podnikatel roku byl na slavnostním ceremoniálu v monackém Salle des Étoiles vyhlášen Gaston Taratuta, zakladatel a generální ředitel argentinské společnosti Aleph Group, Inc. Soutěže se zúčastnilo více než 350 podnikatelů, Gaston Taratuta byl vybrán...

Skanska spouští prodej vysočanského bytového domu Alfred

6. června 2022 v 07:54

Společnost Skanska zahajuje prodej bytů v dalším domě druhé etapy projektu čtvrť Emila Kolbena. Bytový dům Alfred vyroste na 11 tisících m2 a nabídne 179 bytových jednotek. Výstavba začne ke konci letošního roku a její dokončení se předpokládá v roce 2025. 

Téměř tři čtvrtiny sporů se zahraničními prodejci loni vyřešilo ESC

30. května 2022 v 11:40

Čeští spotřebitelé se loni dočkali výrazné pomoci od Evropského spotřebitelského centra (ESC). Jeho právníci úspěšně vyřešili 72 procent jejich sporů s podnikateli z jiných zemí Evropské unie, Norska, Islandu a Velké Británie, a to hlavně v oblasti nákupů přes internet. Nejvyšší mimosoudně...

Konference ve Slovanském domě se zaměřila na digitalizaci a kryptoměny

24. května 2022 v 11:44

Jaký vliv a dopady má digitalizace na vzdělání, životní prostředí a platební systémy? Světoví experti a osobnosti na oblasti informačních technologií, bankovnictví i umění o tématu diskutovali na prestižní mezinárodní konferenci o digitalizaci a kryptoměnách – Platon Life Global Digital Ecosystem...

V dubnu vzniklo 2256 společností, nejméně od září loňského roku

24. května 2022 v 10:34

V dubnu vzniklo v České republice 2 256 obchodních společností, což je o 329 méně než v březnu a zároveň nejméně od září minulého roku. Zároveň v dubnu zaniklo 990 společností, o 123 méně než v březnu a nejméně od října 2017. V Česku tak minulý měsíc přibylo 1 266 obchodních společností. Vyplývá...

Další články
Nahoru