Dnes Sobota - obcasny-dest 6°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 10°C
Sobota 17. 4. 2021
Svátek má Rudolf
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Byznys

Veselé Velikonoce s Baronem Hildprandtem

Spolu s jarem přicházejí jako každý rok i oblíbené Velikonoce. I když se letošní svátky jara ponesou (hlavně s ohledem na aktuální vládní opatření) v trochu jiném a soukromějším duchu, není důvod, proč si chvíle trávené doma nezpříjemnit alespoň dobrým jídlem a kvalitní čtyřikrát destilovanou pálenkou nebo ovocnou specialitou od značky Baron Hildprandt.

Krásně prostřený stůl plný sladkých i slaných dobrot, bez toho by to snad ani nebyly Velikonoce. A k tomu by neměl chybět ani tradiční přípitek. Pálení a konzumace ovocných pálenek má v České republice dlouholetou tradici, čímž si vysloužily své pevné místo na trhu i v kultuře. 

„Ovocné pálenky k Velikonocům a jaru neodmyslitelně patří. Letos bohužel o oblíbenou tradici koledování a hojných přípitků pálenkami přijdeme, sami bychom se ale o tento lahodný tekutý poklad ochudit neměli, hlavně po velikonočním hodování, kdy se hodí jako skvělý digestiv,“ říká Pavel Weiss, barman a ambasador společnosti Premier Wines & Spirits, distribující značku Baron Hildprandt na českém trhu.

baron Mezi 4násobně destilovanými pálenkami Baron Hildprandt můžete vybírat hned ze čtyř 42,5 % druhů, které si své čestné místo na vašem stole nejen o Velikonocích rozhodně zaslouží. Už na první pohled tyto pálenky poznáte, neboť lahve jsou vyrobeny v krásném bílém provedení.

Obsahují 42,5 % alkoholu a díky 4násobné destilaci se jedná o velmi jemný a čistý destilát, který se po celý rok zceluje ve smaltovaných tancích. V nabídce tedy najdete čtyři druhy těchto pálenek, a ať už se rozhodnete pro Baron Hildprandt klasickou Slivovici, výbornou Hruškovici, jedinečnou Meruňkovici nebo skvělou Višňovici, neuděláte krok vedle. Ovocné pálenky je ideální podávat při pokojové teplotě, díky čemuž se může plně rozvinout jejich chuť. 

Na webu www.1er.cz můžete Hruškovici Baron Hildprandt, Slivovici Baron Hildprandt i Višňovici Baron Hildprandt pořídit v balení 0,5 l za 525 korun, lahev ve velikosti 0,7 l pak za 595 korun. Meruňkovice Baron Hildprandt je v nabídce v 0,7 l lahvi za 649 korun. 

Pokud toužíte po blendované chuťovce vycházející z původní rodinné receptury Hildprandtů, takzvaná „zralá“ řada je to pravé pro vás. Ovocné speciality s obsahem alkoholu 40 % vynikají svou výjimečnou chutí, jsou lehce nasládlé a chuť ovoce vám přímo hraje na jazyku. 

Právě kvalitní sušené macerované ovoce je nezbytnou součástí celého výrobního procesu – ovocné speciality vznikají naložením ovoce do 62 % destilátu a následnou kombinací takto vzniklého extraktu, 1 rok odpočatého destilátu a vody z vlastních studní. Výsledný blend se ještě po dobu 2 až 3 měsíců dostařuje v sudech z českého dubu. Rodí se tak tekuté ovocné potěšení, které patří na sváteční stůl i do komory pro výjimečné chvíle.

Vybírat můžete ze čtyř zralých příchutí – Baron Hildprandt Ze zralých malin, Ze zralých hrušek, Ze zralých meruněk a Ze zralých švestek. Jejich chuť si nejlépe užijete při podávání za pokojové teploty. 

Zralé Barony seženete na webu www.1er.cz v 0,5l lahvi za 585 korun, lahev o obsahu 0,7l koupíte za 699 korun. K dostání je i speciální dárkové balení, kdy je lahev schovaná v krásné tubě – dárkové balení můžete pořídit za 789 korun.


Nejslabší první čtvrtletí za 12 let. Živnost si založilo 14 tisíc lidí, o desetinu méně než před rokem

14. dubna 2021 v 09:10

Během prvního čtvrtletí letošního roku si založilo v České republice živnost 14 237 lidí, o 11 % méně než v prvním čtvrtletí roku 2020. Šlo o nejslabší první čtvrtletí nejméně od roku 2010, tedy za posledních 12 let. Svoji živnost zároveň přerušilo 37 171 lidí, o 4 % více než v minulém roce, a...

Podnikatelé sídlící v prostorách hl. m. Prahy mohou žádat o slevu na nájemném

11. dubna 2021 v 08:38

Pražští podnikatelé sídlící v objektech hlavního města mohou nově podat až do konce května elektronickou „Žádost na slevu z nájemného v prostorách hl. m. Prahy“. 

Letos vzniká více firem než loni

11. dubna 2021 v 08:32

Letos bylo v České republice zaregistrováno 8 025 nových firem. To je zhruba stejně jako ve srovnatelném období roku 2019 a o 7 % víc než loni. Celkový počet firem v ČR vzrostl na 523 186. Informace dnes zveřejnila poradenská společnost Bisnode A Dun & Bradstreet...

Nové očkovací centrum na zámku, s vybudováním pomohla Veolia

6. dubna 2021 v 17:36

V Moravskoslezském kraji s přispěním společnosti Veolia Energie vzniklo další očkovací centrum. Díky spolupráci města Kravaře, kraje, Slezské nemocnice v Opavě a společnosti Veolia začaly 30. března sloužit prostory zámku v Kravařích jako očkovací místo pro obyvatele...

Dvacet dva procent lidí se bojí, že přijdou o práci a nebudou mít na splátky. Rostou nejen obavy, ale také zájem o pojištění

2. dubna 2021 v 07:24

Pandemie covid-19 ovlivnila osobní a pracovní život naprosté většiny české populace. Velký dopad má také na obavy o ztrátu zaměstnání. Přesněji řečeno o ztrátu příjmu, který je dostatečný pro pokrytí nezbytných životních nákladů a splátek.

Veselé Velikonoce s Baronem Hildprandtem

1. dubna 2021 v 15:33

Spolu s jarem přicházejí jako každý rok i oblíbené Velikonoce. I když se letošní svátky jara ponesou (hlavně s ohledem na aktuální vládní opatření) v trochu jiném a soukromějším duchu, není důvod, proč si chvíle trávené doma nezpříjemnit alespoň dobrým jídlem a kvalitní čtyřikrát destilovanou...

Pomoc občanských poraden a innogy využívají stovky lidí ve finanční nouzi

1. dubna 2021 v 07:14

Energetická skupina innogy pokračuje v Moravskoslezském kraji i letos v úspěšné spolupráci s Asociací občanských poraden na společném projektu. Ten nabízí pomoc lidem, kteří se z nejrůznějších důvodů ocitli ve finančních problémech. Právě nyní v době pandemie koronaviru je pomoc o to více...

Slováci jsou podruhé nejčastějšími zahraničními vlastníky českých firem, svoje vedení posílili

31. března 2021 v 09:28

Slovenští podnikatelé pokračují v expanzi na českém trhu. Loni se poprvé v historii stali nejčastějšími zahraničními vlastníky našich firem, když po letech prvenství přebrali Rusům, letos svoje vedení dále posilují. Další příčky po Slovácích patří Rusům, Ukrajincům a...

Praha chce ulehčit podnikatelům nájemní politikou nebo prostřednictvím vlastního realitního portálu

30. března 2021 v 15:57

Zavřené restaurace a obchody, nefungující služby i výdělky na hranici udržitelnosti donutili řadu podnikatelů, sáhnout si hluboko do vlastních kapes. Přestože je to již více než rok od vypuknutí pandemie covid-19, vyhlídky na lepší zítřky jsou stále v nedohlednu. Magistrát hlavního města Prahy se...

Další články
Nahoru