dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Velká drzost: Neměl tam s ní co dělat, i tak si ji označil dost naivním způsobem

V sobotu odpoledne si policisté pohotovostní motorizované jednoty všimli v Šeberově v Praze 4 motocyklu, na kterém byla umístěná papírová registrační značka. Policisté se proto rozhodli řidiče zastavit a zkontrolovat.

Motorkář však na jejich výzvy k zastavení nereagoval a začal ujíždět. Sjel z hlavní silnice a vjel do vypuštěného Kovářského rybníka. Pak pokračoval po polní cestě, až dojel do výběhu pro koně.

Tam zjistil, že nemá kudy vyjet než tou samou cestou, kterou přijel. To už ale výjezd z tohoto výběhu policisté zablokovali služebním vozidlem a nedovolili mu to.

Motorkář to i tak zkusil, ale nezvládl řízení a havaroval. Následně se ještě pokusil o útěk, proto proti němu byly použity donucovací prostředky.

Policisté následně zjistili, že čtyřicetiletý řidič má soudem uležený zákaz řízení motorových vozidle až do března 2017. Také zjistili, že má bohatou trestní minulost majetkového charakteru. Lustrací motocyklu zjistili, že není řádně registrovaný a nemá na silnici co dělat.

„Zadržený muž skončil na místním oddělení policie pro podezření ze spáchání trestného činu maření úředního rozhodnutí a vykázání, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až dvě léta,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru