dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Velikonoční pondělí s Glenem Hansardem
Glen Hansard vystoupí v pondělí 17. dubna. Foto: archiv

Velikonoční pondělí s Glenem Hansardem

Na Velikonoční pondělí, 17. dubna, od 19:30 vystoupí známý irský hudebník, zpěvák a držitel Oskara, Glen Hansard. 

Vystoupení se uskuteční v rámci Hansardovy soukromé návštěvy České republiky, po dokončení natáčení jeho nového sólového alba. Poté umělec odjíždí na několikatýdenní evropské turné s akustickým projektem Eddieho Veddera, lídra skupiny Pearl Jam.

Část koncertu s Glenem Hansardem odehraje jeho host, španělský kytarový virtuos dvorní kytarista Leonarda Cohena, Javier. Českým hostem Glena Hansarda bude talentovaný hudebník, který si říká Thom Artway.

Vystoupení tohoto jedinečného irského umělce v Atriu bude jednak ve znamení ohlédnutí na dobu před šestnácti lety, kdy se v České republice objevil poprvé, a současně i průřezem tvorby z jeho sólového období, včetně těch nejnovějších písní. V průběhu koncertu se ke slovu se dostane především Hansardova „španělka“, ale také ukulele a klavír.

Koncert se koná v žižkovském Atriu. Vstupenky v předprodeji přímo v Atriu nebo v síti Ticketpro, Go Out a Ticketportal.


Velikonoční trhy v centru Prahy rozezvučí dechový festival

7. dubna 2017 v 10:30

Velikonoční trhy v srdci české metropole roztančí v sobotu 8. dubna dechová hudba. Na dvě stovky hudebníků v doprovodu mažoretek projdou v průvodu centrem Prahy a společně si zahrají na pódiu Staroměstského náměstí. Zazní nejznámější písně předních českých i zahraničních skladatelů, jako jsou...

Na náměstí Republiky začaly jarní trhy

15. března 2017 ve 12:50

Na náměstí Republiky v centru Prahy začaly jarní trhy. Potrvají zde do 31. března, kdy je vystřídají velikonoční trhy. Návštěvníky čeká třicítka nově vytvořených prodejních stánků.

Velikonoční jarmark v Troji nabídne i tyčinky, na kterých si pochutnával prezident Masaryk

18. března 2016 v 07:21

V trojské botanické zahradě se po oba víkendové dny koná od 9 do 18 hodin jarmark. „Oslavte příchod jara a naučte se plést velikonoční pomlázky. Probouzející se přírodou se ponese například vůně čerstvě mleté kávy, grilovaného masa či koření. Nezapomeňte si prohlédnout i výstavu orchidejí, která...

Magistrát bude hostit velikonoční jarmark. Své výrobky představí školy i chráněné dílny

9. března 2016 v 07:23

Velikonoční jarmark s prezentacemi výrobků chráněných dílen, terapeutických skupin i ukázkami prací studentů pražských odborných škol se uskuteční ve středu 16. března od 9 do 17 hodin ve vestibulu Škodova paláce.

Jak vyznat originálně lásku či jiné sympatie? Napište vzkaz na vajíčko v srdci Prahy

3. dubna 2015 v 09:52

Návštěvníci Velikonočních trhů na Staroměstském náměstí v Praze mohou napsat jakýkoliv vzkaz na barevné vajíčko a ozdobit jím některou z bříz. Na stromech v centru Prahy jich visí už stovky. Také v průběhu nadcházejících velikonočních svátků je všem zájemcům budou rozdávat dva maskoti v podobě...

Další články
Nahoru