dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
VelikonoceVíkendové tipy

Velikonoční jarmark v Troji nabídne i tyčinky, na kterých si pochutnával prezident Masaryk

V trojské botanické zahradě se po oba víkendové dny koná od 9 do 18 hodin jarmark. „Oslavte příchod jara a naučte se plést velikonoční pomlázky. Probouzející se přírodou se ponese například vůně čerstvě mleté kávy, grilovaného masa či koření. Nezapomeňte si prohlédnout i výstavu orchidejí, která končí v neděli 20. března,“ zve Věra Bidlová z botanické zahrady.  

„Jaro je za dveřmi a jarmark je skvělá příležitost, jak jej přivítat. Na návštěvníky čeká mnoho dobrého jídla, třeba ručně kroucené slané tyčinky, na kterých si pochutnával i T. G. Masaryk, k nim se skvěle hodí víno z naší vinice. K jaru patří i výzdoba bytu, proto se budou za symbolický poplatek prodávat drobné dekorace,“ dodává Bidlová.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru