dnes
Středa - zatazeno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Víkendové tipy

Veletrh zdravého životního stylu Minerva

Veletrh nabídne během prvního březnového víkendu zajímavé hosty. Těšit se můžete na přednášky, semináře, ale i osobní setkání. Dozvíte se o odkazu pátera Ferdy, legendárního jasnovidce, o cestě ke zdraví za použití koření, bylin, směsí, přírodních i moderních materiálů.

Tamara Krejcarová a Eva Moučková vás naučí využívat léčivé účinky koření a nejkontroverznější vlastnosti jednotlivých znamení vám představí astrolog Milan Gelnar. Na veletrhu nebudou chybět Filipínští léčitelé.

To nejlepší z českých tradic i moderních výzkumů

Na veletrhu se bude léčit v souladu s tradicemi ryze českými. QIIQ CLINIC zde představí to nejlepší z metod legendárního lidového léčitele pátera Ferdy (zvláště jeho unikátní směsi bylin a koření) obohacené o moderní technologie a výsledky vědeckých výzkumů.

Můžete zde také zdarma absolvovat diagnostiku pomocí systému AMSEZ (Alternative Medical Station Evolution Zero), který vychází ze znalostí reflexologie chodidel a pomocí měření řady parametrů dokáže během několika minut odhalit slabiny fyzického i energetického těla a odhalit i ty nemoci, které se ještě ani nestihly projevit.

Tamara Krejcarová a MUDr. Eva Moučková vás naučí využívat léčivé účinky koření, Jitka Bičíková vám sdělí, proč 20 % žen trpí poruchami lymfatického oběhu, zavodněním a otoky a jak to napravit.

Můžete navštívit i první část unikátního workshopu zaměřeného na pěstování a zpracování konopí pro léčebné účinky.

Poznejte tajemství filipínského léčitelství

Filipínští léčitelé jsou u nás známí především díky svým „krvavým show“. Podstata jejich úspěchů je ovšem jiná, využívají totiž uzdravující systém, který vychází především ze spirituálního léčení. Za filipínskou léčitelkou Estelou Palaris Orbito můžete na Minervu přijít s jakýmkoliv zdravotním problémem jak na fyzickém těle, tak na duchu (na psychické úrovni). Téměř každá nemoc má totiž svůj původ právě v psychice člověka.

Z dalekých končin pochází i indický terapeut Bhagwant Singh Sandhu, který představí nejen základy Ájurvédy, ale naučí vás využívat i základní akupresurní body přinášející úlevu při nejčastějších obtížích.

Zajímaví hosté však přijedou i z evropských končin. Cvičení podle Alexandrovy metody, které vám pomůže nejen v prevenci a léčbě řady fyzických a psychických potíží (například bolestí zad, depresí či problémů s učením), ale také zlepší vaši fyzickou i psychickou výkonnost, vám představí Marko Janicki.

Za návštěvu určitě bude stát i beseda s charismatickým slovenským podnikatelem Martinem Brunckem, který se nejen dokázal dostat z absolutního společenského dna (stal se téměř bezdomovcem), ale především je sám živoucím důkazem faktu, že život zcela bez přijímání potravy je možný.

Kromě toho vám Minerva, jako už tradičně, nabídne bohatý program přednášek, seminářů a workshopů, který bude probíhat souběžně ve třech sálech, možnost kontaktovat zkušené odborníky, kteří vám pomohou s řešením nejrůznějších problémů těla i duše, a nakoupit za výhodné ceny zdravotní pomůcky, bylinné preparáty, doplňky stravy, literaturu, produkty zdravé výživy.

Vstup na výstavu: 35 Kč
Vstupné na 1h přednášku: 50 Kč
Vstupné na 2h seminář: 100 Kč
Celodenní vstupné na přednášky a semináře: 250 Kč

Veletrh se koná 5.– 6. března v Michnově paláci na Malé Straně. 
 


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru