dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Letní Praha

Veletrh volnočasových aktivit

Dům dětí a mládeže Praha 12 – Monet a MČ Praha 12 zvou občany na Modřanské slavnosti nazvané Veletrh volnočasových aktivit, 4. září od 14.00 do 17.00 hodin ve Veřejném oddychovém a sportovním areálu VOSA při Základní škole prof. Švejcara. Veletrh je určen především dětem, mladým lidem a jejich rodičům i učitelům a všichni účastníci se mohou těšit na spoustu skvělé, netradiční zábavy. Cílem je představit řadu možností, jak zábavně, smysluplně a tvořivě trávit volný čas dětí i dospělých. Pomyslná cesta směřující k tomuto cíli bude na veletrhu vyplněna řadou výtvarných, tanečních, hudebních a sportovních aktivit. Seznámíte s desítkami organizací a klubů poskytujících zájmové činnosti přímo v Praze 12. Pro děti je připraveno dětské hřiště, pro sportovce sportovní. V aquazorbingové plastové kouli se proběhnete po vodě, zaskáčete si v bungee trampolíně zvané Eurojumper a tělo protáhnete na mobilní horolezecké stěně.

Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru