Dnes Pátek - polojasno 12°C
Zítra Sobota - oblacno 13°C
Pátek 23. 4. 2021
Svátek má Vojtěch
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Veletrh Stříbrné vánoční dny: Tisíce tipů na dárky i super zábava
Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží se koná ve dnech 12. až 15. prosince. Foto: PVA Expo Praha /2X/

Veletrh Stříbrné vánoční dny: Tisíce tipů na dárky i super zábava

Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vdechne sváteční atmosféru areálu PVA EXPO PRAHA už pojedenácté. Ve dnech 12. až 15. prosince 2019 nabídne inspiraci na vánoční dárky a zábavu pro celou rodinu. Těšit se můžete mimo jiné na Český jarmark, Vánoční hody, parádní bezlepkové tržiště i sérii vánočních koncertů. 

Oblíbený veletrh nabídne expozici se 400 stánky a více jak 10 000 tipy na originální nadílku. Zavítejte na největší předvánoční prodejní akci a seznamte se s produkty tradičních českých výrobních firem i s nezávislou autorskou sekcí.

Tradice na stůl i pod stromeček
stribrne-vanocni-dny2 Rukodělnou tvorbu a lidovou tvořivost tradičně představí Český jarmark. Ten návštěvníky láká také na pestrou vánoční tabuli. V části Vánoční hody se bude jíst, pít a ochutnávat vše, co jen trochu voní Vánocemi.

Organizátoři mysleli i na celiaky. Ti mohou své chuťové buňky uspokojit v sobotu 14. prosince na Bezlepkový trh Společnosti pro bezlepkovou dietu. Své výrobky zde nabídne 40 výrobců, jak malí regionální výrobci, tak zástupci velkých firem a řetězců a prodejců bezlepkového sortimentu.

Tři koncerty pod jednou střechou
Sváteční atmosféru veletrhu dokreslí bohatý doprovodný program. Ve čtvrtek čeká návštěvníky řada vystoupení pěveckých a tanečních souborů, v pátek pak program s dětmi z dětských domovů pod záštitou sdružení Charita dětem.

Zlatý hřeb celého veletrhu se ale odehraje v sobotu 14. prosince od 13 do 17 hodin ve Vstupní hale II. V rámci programu nazvaného Dejme šanci dětem vystoupí mnoho známých tváří. Menší děti pobaví Václav Upír Krejčí, větší nadchne ohnivá show Petra Dragona Kozáka, ale celou rodinu zaručeně roztančí italské legendy Drupi & Davide Mattioli s největšími hity a novými duety obou zpěváků.

Zatímco na koncert Drupiho a Davida Mattioli se dostanete v rámci vstupenky na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY úplně ZDARMA, na koncerty zpěvačky Debbi (ve čtvrtek 12. 12. od 19 hodin) a Báry Basiková se smyčcovým doprovodem (v sobotu 14. 12. od 18 hodin) si musíte zakoupit lístky v předprodeji. Více o veletrhu na www.vanocnidny.cz.


V Libni si můžete hrát a pátrat po prvním českém vánočním stromku

23. prosince 2020 v 11:51

Praha 8 pořádá vánoční hru, ve které budete pátrat po prvním českém vánočním stromku. Hra vás zavede celkem na 11 míst Prahy 8, kde budete pomocí QR kódů dostávat otázky. Díky správným odpovědím doplníte tajenku a můžete se těšit i na malou odměnu.

Vánoce na dálku z Prahy 9 zvou na pohádku

21. prosince 2020 ve 22:48

Pro adventní čas připravila devátá městská část ve spolupráci s Divadlem Gong vánoční program. Vzhledem k epidemiologickým opatřením uslyšíte pohádku online.

Vánoce na dálku z Prahy 9

21. prosince 2020 ve 13:04

Pro adventní čas připravila devátá městská část ve spolupráci s Divadlem Gong vánoční program. Vzhledem k epidemiologickým opatřením uslyšíte koncert online.

Vánoce na dálku připravila Praha 9

18. prosince 2020 v 07:23

Pro adventní čas připravila devátá městská část ve spolupráci s Divadlem Gong on-line vánoční program. Vzhledem k epidemiologickým opatřením bude možné všechny programy sledovat online.

Praha 1: Ivan Hlas trio poslední den v roce

17. prosince 2020 v 06:43

Online stream poslední den roku 2020 bude patřit legendě. Těšit se můžete na Ivan Hlas trio.

Vánoce na faře: Louskáček

16. prosince 2020 ve 12:54

Promítání záznamu baletu P. I. Čajkovského Louskáček z Marinského divadla v Petrohradu v sobotu 26. prosince.

Libeňská vánoční hra

15. prosince 2020 v 19:37

Radnice Prahy 8 připravila pro malé i velké, pro rodiny s dětmi i jednotlivce dobrodružné pátrání po prvním českém vánočním stromku. Cílem hry je najít místo, kde přesně se v Praze objevil první vánoční stromeček. Jelikož se tak stalo právě v Libni v roce 1812, odehrává se hra v ulicích Libně...

Praha 8: Srdce Osmičky plní přání

15. prosince 2020 ve 12:45

Projekt Srdce osmičky pro seniory, rodiny a klienty sociálních služeb v Praze 8 připravila místostarostka Prahy 8 Vladimíra Ludková.

Další články
Nahoru