dnes
Středa - oblacno
15°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
16°C
pozítří
Pátek - oblacno
18°C
Veletrh Stříbrné vánoční dny: Tisíce tipů na dárky i super zábava
Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží se koná ve dnech 12. až 15. prosince. Foto: PVA Expo Praha /2X/

Veletrh Stříbrné vánoční dny: Tisíce tipů na dárky i super zábava

Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vdechne sváteční atmosféru areálu PVA EXPO PRAHA už pojedenácté. Ve dnech 12. až 15. prosince 2019 nabídne inspiraci na vánoční dárky a zábavu pro celou rodinu. Těšit se můžete mimo jiné na Český jarmark, Vánoční hody, parádní bezlepkové tržiště i sérii vánočních koncertů. 

Oblíbený veletrh nabídne expozici se 400 stánky a více jak 10 000 tipy na originální nadílku. Zavítejte na největší předvánoční prodejní akci a seznamte se s produkty tradičních českých výrobních firem i s nezávislou autorskou sekcí.

Tradice na stůl i pod stromeček
stribrne-vanocni-dny2 Rukodělnou tvorbu a lidovou tvořivost tradičně představí Český jarmark. Ten návštěvníky láká také na pestrou vánoční tabuli. V části Vánoční hody se bude jíst, pít a ochutnávat vše, co jen trochu voní Vánocemi.

Organizátoři mysleli i na celiaky. Ti mohou své chuťové buňky uspokojit v sobotu 14. prosince na Bezlepkový trh Společnosti pro bezlepkovou dietu. Své výrobky zde nabídne 40 výrobců, jak malí regionální výrobci, tak zástupci velkých firem a řetězců a prodejců bezlepkového sortimentu.

Tři koncerty pod jednou střechou
Sváteční atmosféru veletrhu dokreslí bohatý doprovodný program. Ve čtvrtek čeká návštěvníky řada vystoupení pěveckých a tanečních souborů, v pátek pak program s dětmi z dětských domovů pod záštitou sdružení Charita dětem.

Zlatý hřeb celého veletrhu se ale odehraje v sobotu 14. prosince od 13 do 17 hodin ve Vstupní hale II. V rámci programu nazvaného Dejme šanci dětem vystoupí mnoho známých tváří. Menší děti pobaví Václav Upír Krejčí, větší nadchne ohnivá show Petra Dragona Kozáka, ale celou rodinu zaručeně roztančí italské legendy Drupi & Davide Mattioli s největšími hity a novými duety obou zpěváků.

Zatímco na koncert Drupiho a Davida Mattioli se dostanete v rámci vstupenky na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY úplně ZDARMA, na koncerty zpěvačky Debbi (ve čtvrtek 12. 12. od 19 hodin) a Báry Basiková se smyčcovým doprovodem (v sobotu 14. 12. od 18 hodin) si musíte zakoupit lístky v předprodeji. Více o veletrhu na www.vanocnidny.cz.


Praha 4: Rybí polévka se bude rozdávat na Pankráci

23. prosince 2019 v 15:58

Tradiční vánoční rybí polévka se letos bude rozdávat i v Praze 4, a to na Štědrý den od 10:30 hodin před obchodním centrem Arkády Pankrác, kam na polévku, vánočku a svařené víno zve starostka Irena Michalcová.

Dnes: Poslední z Adventních koncertů Prahy 5

22. prosince 2019 v 09:52

Od 17 hodin se v obřadní síni Prahy 5 ve Stroupežnického ulici koná čtvrtý z koncetrů radnice páté městské části.

Praha 5: Adventní koncert Pražákova kvarteta

22. prosince 2019 v 07:46

Dnes, 22. prosince, se v kostele sv. Václava na Smíchově koná Adventní koncert. Začíná v 16 hodin a je zdarma.

Dnes: Zastupitelé budou zpívat před kostelem

22. prosince 2019 v 07:28

Pravidelně se o adventní neděli na schodech kostela sv. Ludmily v Praze 2 scházejí zastupitelé druhé městské části a spolu s návštěvníky vánočních trhů na náměstí Míru si zazpívají koledy.

Další články
Nahoru