dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Pražský sport

Veletrh Sport Expo končí v sobotu, vstup je zdarma

Sport, adrenalin a zábava pro každého, to je veletrh SPORT EXPO. Osmý ročník třídenního veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO přivítá opět vstupným zdarma 8. až 10. května na Výstavišti v pražských Holešovicích návštěvníky všech věkových kategorií.

Veletrh SPORT EXPO je sice spjat s prestižním pražským mezinárodním maratonem, ovšem nenechte se zmást. Samotný veletrh není zdaleka jen pro profesionální sportovce. Doprovodný program veletrhu je maximálně atraktivní a vhodný pro celé rodiny.

Své špičkové zboží vám za akční veletržní ceny nabídne přes 80 českých i zahraničních vystavovatelů. Například ADIDAS, AMER SPORTS, ASICS, AXON SPORT, BAGO SPORT, COMPRESS SPORT, CRAFT, DIADORA, ENERVIT, ERAWAN, GARMIN, MAXIS, MIZUNO, MOOSE, MULTIPOWER, NORTHMAN, NUTREND, REGATTA, SALOMON, SCOTT, SIGG, SILVINI, SPORTISIMO, SWEEP, TRADE CREW, TRAIL POINT, VIVOBAREFOOT a mnozí další.

A co víc, můžete si zdarma vyzkoušet adrenalinové lezení. Budou zde postaveny dvě boulderové věže, na kterých se leze bez lana a bezpečně padá do matrací. Ve dnech 8. a 9. května budou věže zdarma k dispozici všem, kdo chtějí lézt nebo si lezení jen vyzkoušet. V sobotu 10. května proběhnou profesionální boulderové závody Boulder X. Závod bude započítán do rankingu ČHS a za cíl si klade udělat show vysokého standardu.

Soutěže o zajímavé ceny chystá na svém stánku také firma SPORTISIMO, která přichystala ke každému nákupu báječný dárek.
Veletrh SPORT EXPO je otevřen ještě dnes a v sobotu od 10 do 20 hodin. Vstupné je zdarma po celou dobu konání veletrhu.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru