dnes
Pátek - oblacno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - skorojasno
5°C
Pražský život

Veletrh pracovních příležitostí

Umožnit osobní setkání studentů a zástupců firem, a také zprostředkovat práci, stáž, praxi nebo spolupráci na bakalářských a diplomových pracích je hlavním cílem Veletrhu pracovních příležitostí, který pořádá 26. února Česká zemědělská univerzita v Praze.

Návštěvníkům se představí osm desítek vystavovatelů, jichž se bude možné zeptat se na konkrétní možnosti spolupráce či průběh pracovních pohovorů.

Návštěvníci se také budou moci zúčastnit tematických přednášek či besedy s názvem Kariéra absolventů očima firem za účasti čtyř představitelů významných společností Nestlé, Leaseplan, Agrofert a Syngenta. Své služby přímo na místě veletrhu nabídne také univerzitní Career Center.

Akce se zúčastní nadnárodní poradenské společnosti, významní zaměstnavatelé v obchodu a potravinářství, dále technologické firmy a automobilky i rozvojové agentury a neziskové organizace.

Prezentace budou probíhat v prostorách Kruhové haly Technické fakulty, ve foyeru Provozně ekonomické fakulty, Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů a v Institutu vzdělávání a poradenství (v Malé Chuchli) od 10 do 15 hodin. Od 16 hodin pak začne v Clubu C diskuse Fórum ČZU: Kariéra absolventů očima firem.

Vstup je zdarma a účastnit se mohou i zájemci z řad veřejnosti.  


Další články
Nahoru