dnes
Pátek - zatazeno
1°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C

Veletrh podpory podnikání

Podnikatelský inkubátor České zemědělské univerzity Point One se ve spolupráci s inkubátory ČVUT a VŠE již podruhé zapojí do největší celosvětové události pro podnikatele, startupy a všechny zájemce o rozjetí vlastního byznysu – Týdne podnikání 2015 (Global Entrepreneurship Week). 19. listopadu v Kongresovém centru Praha organizuje, v rámci Summitu Týdne podnikání: From Survivors to Winners, druhý ročník Veletrhu podpory podnikání.

Akce je určena pro studenty, podnikatele, investory, mentory, kouče a lidi, kteří mají pozitivní vztah k podnikání. Vstup je zdarma. Potřebuješ inspiraci, radu, investora nebo si jen promluvit s odborníkem? Největší koncentraci podpory a dobrých rad najdeš právě na Veletrhu podpory podnikání a dalších akcích Summitu Týdne podnikání.

Týden podnikání se letos koná v České republice již potřetí. Proběhne od 16. do 22. listopadu a jeho cílem je motivovat k založení a rozvoji byznysu. Jedná se o součást celosvětové akce Global Entrepreneurship Week, kterou v minulosti podpořily osobnosti jako Barack Obama, Hillary Clinton, Rochard Branson či Snoop Dogg. V roce 2014 se do Týdne podnikání zapojilo 8 000 000 účastníků ve 150 zemích světa.

Posláním projektu je globální rozvoj podnikání. Hlavní událost proběhne v Kongresovém centru 19. listopadu, kdy se uskuteční Summit Týdne podnikání: From Survivors to Winners, největší akce pro podnikatele i startupisty v České republice. Během Summitu proběhne řada workshopů s nejinspirativnějšími lidmi českého byznysu. Své zkušenosti a rady budou sdílet přední domácí i zahraniční řečníci, například spoluzakladatel úspěšného českého startupu STRV působícího v USA Lubo Smid, zakladatel Slevomatu a Damejidlo.cz Tomáš Čupr, tvůrce kampaně na „Fofolu“ Michael Pastier ze Zaraguzy a mnozí další.

Paralelně s workshopy budou na výstavní ploše Kongresového centra (foyer 2. patro) probíhat Veletrh podpory podnikání, Art meets Business a Business Fair.


Palmovka – Florenc. Noční přerušení provozu tramvají

Dnes v 10:26

V noci z úterý 23. ledna od 22:30 hodin na středu 24. ledna do 4:40 hodin bude obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Palmovka – Florenc.

S Lenkou Vacvalovou na téma běhání, cvičení a životosprávy

Dnes v 08:29

Stále nacházíte výmluvy, proč nemůžete jít běhat? Doběhněte na Čaj o sedmé s Lenkou Vacvalovou ve čtvrtek 25. ledna od 19 hodin do Galerie 1.

Praha 5: Objednávání přenosných hlasovacích schránek pro 2. kolo volby prezidenta 2018

Dnes v 07:55

Radnice informuje občany, kteří ze zdravotních důvodů nemohou přijít volit do volební místnosti a chtějí své volební právo využít, že mohou si objednat přenosnou hlasovací schránku.

Věra Picková a Václav Zítek. Čestní občané Prahy 10 in memoriam

Dnes v 07:25

Starosta Prahy 10 Vladimír Novák předal minulý týden dvě čestná občanství in memoriam. Za zesnulé osobnosti paní Věru Pickovou a pana Václava Zítka přebrali celostříbrné pamětní medaile a věcné dary jejich příbuzní.

Nová podoba MŠ Vokovická

Dnes v 07:15

Mateřská školka Vokovická se dočká zcela nové podoby. Minulý týden seznámila městská část Praha 6 své spoluobčany s vítězným architektonickým návrhem, na jehož základě by měl být objekt školky zcela přestavěn.

Pražské podzemí ve foglarovkách a skutečnosti

Dnes v 07:05

Pražská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze připravili u příležitosti loňského 110. výročí narození Jaroslava Foglara – Jestřába opakování přednášky Pražské podzemí ve foglarovkách a skutečnosti.

Architekti mohou přihlašovat svá díla. Byl vyhlášen třetí ročník České ceny za architekturu

Dnes v 07:04

Česká komora architektů vyhlásila 3. ročník České ceny za architekturu. Architekti do ní mohou svá díla přihlašovat do 31. března. Soutěžní přehlídka je otevřena architektonickým realizacím postaveným na území České republiky za posledních pět let. 

Praha 9 zve na Kurz kávy – od zrnka po šálek

Dnes v 07:00

Víte, odkud pochází kávovník? Nebo jak se zpracovávají plody této zázračné rostliny? Co je to espresso?

Praha chce koupit pozemky ve Zličíně a Sobíně

Včera v 19:41

Rada Prahy předloží zastupitelstvu města na zasedání 25. ledna ke schválení návrh na úplatné nabytí pozemků do vlastnictví hl. m. Prahy o celkové výměře 45 065 m2 v katastrálních územích Sobín a Zličín. Sjednaná cena činí celkem 2 665 800 Kč, tj....

Noční uzavření Bubenečského tunelu

Včera ve 12:44

Od 20. ledna od 23 hodin do 21. ledna do 5 hodin bude kvůli pravidelné údržbě a kontrole technologie tunel uzavřen.

Hromadná nehoda zastavila Pražský okruh

Včera v 11:49

Osm aut zastavilo dnes ráno Pražský okruh u křížení s dálnicí D5 směrem na Ruzyň. Srážka se obešla bez zranění.

Pohonné hmoty v Praze zdražily v průměru o více než dvacetník

Včera v 11:26

Natural 95 zdražil o 29 haléřů na 31,41 koruny za litr, nafta se prodává v průměru za 30,45 Kč/l, což je o 21 haléřů více než minulou středu.

Další krátké zprávy
Nahoru