Dnes Neděle - zatazeno 24°C
Zítra Pondělí - obcasny-dest 16°C
Neděle 14. 4. 2024
Svátek má Vincenc, Vincent
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Veletrh FOR KIDS: Přijďte si výhodně nakoupit dětské věci a pobavit se
Nové produkty z odvětví dětských kočárků představí značky Thule, Babycool nebo Parton Bohemia. Foto: FOR KIDS

Veletrh FOR KIDS: Přijďte si výhodně nakoupit dětské věci a pobavit se

Veletrh potřeb pro děti FOR KIDS představí nejnovější produkty a trendy ze sortimentu dětského zboží a umožní výhodné nákupy. Na své si přijdou i milovníci stolních her a chybět nebude ani doprovodný program pro celou rodinu. Akce proběhne ve dnech 7. až 10. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA. 

Šestnáctý ročník veletrhu potřeb pro děti FOR KIDS je tradiční akcí, na níž tuzemské i zahraniční firmy představí novinky a trendy sortimentu zboží pro děti všech věkových kategorií. Také letos ve dnech 7. až 10. dubna na letňanském výstavišti budou připraveny expozice plné produktů pro děti, na své si přijdou i jejich rodiče. Na co se návštěvníci mohou těšit?

Novinky do skříně i na zahradu
2022-for-kids-1 Nové produkty z odvětví dětských kočárků představí značky Thule, Babycool nebo Parton Bohemia. Zájemci o premiérovou řadu nábytku do pokojíčků pro nejmenší by neměli vynechat expozici společnosti Inglesina. Řada novinek ze světa stolních a společenských her se bude prezentovat na stánku společnosti Albi a firma BaaVi představí v Letňanech netradiční dětské houpačky a prolézačky do interiérů i na zahradu. Přehlídku produktů doplní také nejnovější kolekce oblečení pro jarní a letní sezónu 2022. Maminky, které dorazí do PVA EXPO PRAHA, budou mít pro maximální pohodlí připravený dětský a kojící koutek s herní plochou a odpočinkovou zónou.

Zábava pro celou rodinku
Na veletrhu FOR KIDS si přijdou na své také rodiny s dětmi, které se chtějí pobavit. Zatímco malí řidiči mohou získat svůj první řidičský průkaz, pro rodiče bude připravena řada přednášek, například o bezpečnosti jízdy s dětmi v autě, a to včetně praktických ukázek. Prostor dostane i kulturní vystoupení, kdy se na pódiu představí divadelní soubor Rarášci se zábavním pásmem pro děti.

Atraktivní souběh
Letošní veletrh FOR KIDS se bude konat v souběhu s veletrhem chovatelských potřeb FOR PETS a s veletrhem kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY. 

Přijít mohou všichni
Nejvýznamnější událost oboru si navíc již mohou dopřát všichni zájemci. Veletrhy jsou přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. I bez kontrol certifikátů však zůstávají akce v PVA EXPO PRAHA bezpečným místem, kde organizátoři dbají na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků. Více informací na www.forkids.cz.Autor: Hla

V Praze 4 otevřeli Doupě, klub bude pomáhat dětem a mladistvým

Dnes v 08:46

Praha 4 má nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, klub Doupě. Klub s nízkým prahem znamená, že je otevřen dětem a mládeži bez nutnosti udávat jméno, věk, adresu či jiné osobní údaje. Pomáhat bude hlavně dětem a mladistvým, kteří se nacházejí v nepříznivé životní situaci nebo jsou takovou situací...

Program Šestka táborová vstoupil do dalšího ročníku

4. dubna 2024 v 09:47

I v letošním roce podpoří Praha 6 rodiny s dětmi v tradičním programu Aktivní město – Šestka táborová. Program byl zahájen 1. dubna. Na prázdninové pobyty dětí ve věku 3 až 18 let na letních táborech, pobytových, příměstských nebo sportovních soustředěních, získají rodiče od radnice městské části...

Diakonie Praha odhaluje životy lidí s autismem

31. března 2024 ve 21:11

Na 2. dubna připadá každoročně Světový den porozumění autismu. Diakonie Praha k této příležitosti spouští osvětovou kampaň o životě lidí s autismem a chováním náročným na péči. Skrze výstavu fotografií a audio příběhy chce přiblížit široké veřejnosti, jak mohou lidé s tímto typem postižení vnímat...

Čapadlo u Hollaru nabídne pivnici, kavárnu, bary i cvičení jógy

29. března 2024 v 06:28

Novým provozovatelem čapadla u Hollaru v Praze 1 je od března Robert Koura, šéfkuchař pražské restaurace U Pinkasů. Zónu kolem čapadla se svým týmem upravil a pokud tomu bude přát počasí, v polovině dubna by ho rád zpřístupnil veřejnosti.

Další články
Nahoru