Dnes Pondělí - oblacno 6°C
Zítra Úterý - prehanky-snih 6°C
Pondělí 27. 3. 2023
Svátek má Dita
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Veletrh FOR KIDS: Přijďte si výhodně nakoupit dětské věci a pobavit se
Nové produkty z odvětví dětských kočárků představí značky Thule, Babycool nebo Parton Bohemia. Foto: FOR KIDS

Veletrh FOR KIDS: Přijďte si výhodně nakoupit dětské věci a pobavit se

Veletrh potřeb pro děti FOR KIDS představí nejnovější produkty a trendy ze sortimentu dětského zboží a umožní výhodné nákupy. Na své si přijdou i milovníci stolních her a chybět nebude ani doprovodný program pro celou rodinu. Akce proběhne ve dnech 7. až 10. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA. 

Šestnáctý ročník veletrhu potřeb pro děti FOR KIDS je tradiční akcí, na níž tuzemské i zahraniční firmy představí novinky a trendy sortimentu zboží pro děti všech věkových kategorií. Také letos ve dnech 7. až 10. dubna na letňanském výstavišti budou připraveny expozice plné produktů pro děti, na své si přijdou i jejich rodiče. Na co se návštěvníci mohou těšit?

Novinky do skříně i na zahradu
2022-for-kids-1 Nové produkty z odvětví dětských kočárků představí značky Thule, Babycool nebo Parton Bohemia. Zájemci o premiérovou řadu nábytku do pokojíčků pro nejmenší by neměli vynechat expozici společnosti Inglesina. Řada novinek ze světa stolních a společenských her se bude prezentovat na stánku společnosti Albi a firma BaaVi představí v Letňanech netradiční dětské houpačky a prolézačky do interiérů i na zahradu. Přehlídku produktů doplní také nejnovější kolekce oblečení pro jarní a letní sezónu 2022. Maminky, které dorazí do PVA EXPO PRAHA, budou mít pro maximální pohodlí připravený dětský a kojící koutek s herní plochou a odpočinkovou zónou.

Zábava pro celou rodinku
Na veletrhu FOR KIDS si přijdou na své také rodiny s dětmi, které se chtějí pobavit. Zatímco malí řidiči mohou získat svůj první řidičský průkaz, pro rodiče bude připravena řada přednášek, například o bezpečnosti jízdy s dětmi v autě, a to včetně praktických ukázek. Prostor dostane i kulturní vystoupení, kdy se na pódiu představí divadelní soubor Rarášci se zábavním pásmem pro děti.

Atraktivní souběh
Letošní veletrh FOR KIDS se bude konat v souběhu s veletrhem chovatelských potřeb FOR PETS a s veletrhem kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY. 

Přijít mohou všichni
Nejvýznamnější událost oboru si navíc již mohou dopřát všichni zájemci. Veletrhy jsou přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. I bez kontrol certifikátů však zůstávají akce v PVA EXPO PRAHA bezpečným místem, kde organizátoři dbají na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků. Více informací na www.forkids.cz.Autor: Hla

Praha 4 instaluje na hřiště nové workoutové prvky

25. března 2023 ve 13:08

Vybavení několika oblíbených sportovišť v Praze 4 doplní v letošní sezóně nové workoutové prvky. Rozšíření počtu veřejných hřišť, na kterých budou návštěvníkům k dispozici i konstrukce pro posilování s vlastní vahou již schválila rada městské části.

Tip: Astrovíkend v Příbrami

21. března 2023 ve 20:03

V Estrádním sále Divadla A. Dvořáka v Příbrami se koná již tuto sobotu 25. března Astrovíkend. Od 10 hodin jsou pro zájemce připraveny přednášky, meditace, workshopy nebo prodej hand made výrobků.

Praha 14 pomáhá s prevencí

21. března 2023 v 19:07

Praha 14 se každoročně připojuje k preventivním aktivitám v oblasti prevence nádorových onemocnění. Pravidelně vyhlašuje program, jehož cílem je podpořit prevenci nádorového onemocnění prsu prostřednictvím finančního příspěvku určeného na kvalifikované...

Adapterra Awards hledá v Praze projekty zaměřené proti suchu, přehřívání nebo záplavám

19. března 2023 v 07:26

Až do 31. března je stále možné nominovat administrativní budovy, domy, veřejná prostranství, parky, úpravy řek či území v krajině do 5. ročníku celostátní soutěže Adapterra Awards, kterou pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s Integra Consulting. Jednat se má o již realizované projekty...

Den pro zdraví v Praze 6

17. března 2023 ve 20:13

Ve středu 22. března se od 9:30 hodin koná na hřišti Aritmy v Praze 6 – Vokovicích Den pro zdraví.

Další články
Nahoru