Dnes Pátek - prehanky-dest 17°C
Zítra Sobota - polojasno 18°C
Pátek 21. 6. 2024
Svátek má Alois
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Veletrh FOR INTERIOR: Inspirace pro moderní a zdravé bydlení
Foto: forinterior.cz

Veletrh FOR INTERIOR: Inspirace pro moderní a zdravé bydlení

Veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR je místem s největší nabídkou produktů pro pohodlné, funkční a zdravé bydlení. Ve dnech 19. až 23. září nabídne v PVA EXPO PRAHA novinky, technologie i inspiraci pro interiéry všech typů. Připraveno je i bezplatné poradenství napříč obory a doprovodný program.

V halách letňanského výstaviště najdou návštěvníci nepřeberné množství stylů nábytku, doplňků, osvětlení, textilií, dekorací a dalších interiérových prvků od různých značek a designérů, což přinese komplexní přehled o aktuální nabídce na trhu. Inspirovat budou nejen vystavené produkty, ale i celé expozice vyladěné do posledního detailu. Na veletrhu nebudou chybět tuzemské i zahraniční značky, rodinné manufaktury či poctivé řemeslo. Představí se současné trendy v podobě organických tvarů i materiálů, výrobky s propracovanou ergonomií i nábytek s více než šedesátiletou tradicí.

Komfortní spaní
Jedním z výrazných oborů na veletrhu bude sekce zdravého a komfortního spánku. V nabídce se objeví všechny druhy postelí. Nebude chybět ani možnost objednání zakázkové výroby postelí a matrací na míru s širokou škálou barev a materiálů, dokonce i vlastního návrhu designu. Produkty bude možné na místě vyzkoušet a poradit se s odborníky o svých potřebách a preferencích. 

Svět sedaček
sedacky-fi Aktivní je i portfolio sedacích souprav, vystavovatelé přivezou klasické, stylové a moderní typy oválných a organických tvarů, rohové, rozkládací, s úložným prostorem, polohovací, sestavitelné, designové soupravy nadčasové a minimalistické, ve vintage a tradičním anglickém stylu, ve stylu 50. let a dalších, neformální typy, látkové s klasickými, tradičními a avantgardními vzory, z ekokůží, kůží, se snímatelným potahem, polstrované polyuretanovou pěnou, peřím nebo ze směsi peří a polyesterové pěny apod. K vidění budou sedačky s přirozenou ergonomií sezení pro optimální anatomickou polohu páteře a další skvosty.

Kuchyně na míru i světlo
kuchyne-fi Veletrh FOR INTERIOR je tradičním místem, kde nechybí ani široká nabídka typizovaných kuchyní, nabízí se však také možnost nechat si zde kuchyň navrhnout přesně na míru či ji pouze vylepšit pomocí praktických či dekoračních doplňků. Součástí veletržního portfolia jsou také expozice čítající například akustické panely, moderní nehořící krby, mechové obrazy a další doplňky, které přidávají charakter a osobitost do prostoru. Klíčem pohodlí každého prostoru je pak vhodně zvolené osvětlení. Kolekce svítidel pro všechny typy interiérů, ale i možnost poradenství nabídnou na veletrhu renomovaní výrobci. Souběžně s veletrhem FOR INTERIOR proběhne také veletrh FOR ARCH přinášející komplexní nabídku produktů napříč stavebními obory.

Více na: www.forinterior.cz.
Autor: Cen

Možnosti sociálních služeb i rady odborníků nabídl Den zdraví a Veletrh sociálních služeb

Včera v 07:52

Ve středu 19. června proběhl v Praze 13 na Slunečním náměstí již 9. ročník Dne zdraví a zároveň také Veletrh sociálních služeb. Na travnaté ploše před radnicí byly k dispozici desítky stánků, které návštěvníkům nabídly pestré informace ze světa zdraví, prevence a sociálních...

Dny prevence v DBK se zaměřily na prevenci rakoviny prostaty

16. června 2024 ve 20:54

Ve středu a ve čtvrtek odpoledne se v OC DBK Budějovická konaly Dny prevence, které byly zaměřeny na prevenci rakoviny prostaty.

Praha 13 zve na Den zdraví na Slunečním náměstí

14. června 2024 v 07:07

Praha 13 zve na jednodenní festival zdraví a zdravého životního stylu – Den zdraví, který nabídne bohatý program partnerů akce, informace ze světa zdraví a prevence proti nemocem. Děti si mohou zasoutěžit o zajímavé ceny.

Praha 15: Setkání u kulatého stolu pro pečující osoby

8. června 2024 v 18:01

Pečujete o děti, mladistvé, dospělé osoby se zdravotním postižením (jakéhokoliv handicapu), partnery po úraze, akutních příhodách, dlouhodobě vážně nemocné, rodiče seniory, kteří vyžadují z důvodu svého zdravotního a psychického stavu pomoc druhé osoby?

Databáze ukáže, který praktik očkuje proti černému kašli

8. června 2024 v 07:53

Zájemci o očkování proti černému kašli už nebudou hledat, kde vakcínu dostanou. Díky nově spuštěné webové databázi snadno zjistí, kdo ze všeobecných praktických lékařů v jejich okolí proti nemoci aktuálně očkuje a jak se mohou objednat. Praktici totiž ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví...

Reuse den na Smíchově

7. června 2024 v 08:57

Před kostelem sv. Václava se koná Reuse den od 11 do 17 hodin.

Pádluj pomáhat se spolkem ALSA a Take up

4. června 2024 v 10:25

Už pošesté proběhne v pražském Podolí výjimečná akce spojující sport, zábavu a dobrou věc. Spolek ALSA, který se dlouhodobě věnuje pacientům s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS) a jejich rodinám, pořádá v sobotu 15. června Prague City Swim: Plav a pádluj...

Další články
Nahoru