Dnes Pátek - zatazeno 19°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Veletrh FOR INTERIOR: Inspirace pro moderní a zdravé bydlení
Foto: forinterior.cz

Veletrh FOR INTERIOR: Inspirace pro moderní a zdravé bydlení

Veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR je místem s největší nabídkou produktů pro pohodlné, funkční a zdravé bydlení. Ve dnech 19. až 23. září nabídne v PVA EXPO PRAHA novinky, technologie i inspiraci pro interiéry všech typů. Připraveno je i bezplatné poradenství napříč obory a doprovodný program.

V halách letňanského výstaviště najdou návštěvníci nepřeberné množství stylů nábytku, doplňků, osvětlení, textilií, dekorací a dalších interiérových prvků od různých značek a designérů, což přinese komplexní přehled o aktuální nabídce na trhu. Inspirovat budou nejen vystavené produkty, ale i celé expozice vyladěné do posledního detailu. Na veletrhu nebudou chybět tuzemské i zahraniční značky, rodinné manufaktury či poctivé řemeslo. Představí se současné trendy v podobě organických tvarů i materiálů, výrobky s propracovanou ergonomií i nábytek s více než šedesátiletou tradicí.

Komfortní spaní
Jedním z výrazných oborů na veletrhu bude sekce zdravého a komfortního spánku. V nabídce se objeví všechny druhy postelí. Nebude chybět ani možnost objednání zakázkové výroby postelí a matrací na míru s širokou škálou barev a materiálů, dokonce i vlastního návrhu designu. Produkty bude možné na místě vyzkoušet a poradit se s odborníky o svých potřebách a preferencích. 

Svět sedaček
sedacky-fi Aktivní je i portfolio sedacích souprav, vystavovatelé přivezou klasické, stylové a moderní typy oválných a organických tvarů, rohové, rozkládací, s úložným prostorem, polohovací, sestavitelné, designové soupravy nadčasové a minimalistické, ve vintage a tradičním anglickém stylu, ve stylu 50. let a dalších, neformální typy, látkové s klasickými, tradičními a avantgardními vzory, z ekokůží, kůží, se snímatelným potahem, polstrované polyuretanovou pěnou, peřím nebo ze směsi peří a polyesterové pěny apod. K vidění budou sedačky s přirozenou ergonomií sezení pro optimální anatomickou polohu páteře a další skvosty.

Kuchyně na míru i světlo
kuchyne-fi Veletrh FOR INTERIOR je tradičním místem, kde nechybí ani široká nabídka typizovaných kuchyní, nabízí se však také možnost nechat si zde kuchyň navrhnout přesně na míru či ji pouze vylepšit pomocí praktických či dekoračních doplňků. Součástí veletržního portfolia jsou také expozice čítající například akustické panely, moderní nehořící krby, mechové obrazy a další doplňky, které přidávají charakter a osobitost do prostoru. Klíčem pohodlí každého prostoru je pak vhodně zvolené osvětlení. Kolekce svítidel pro všechny typy interiérů, ale i možnost poradenství nabídnou na veletrhu renomovaní výrobci. Souběžně s veletrhem FOR INTERIOR proběhne také veletrh FOR ARCH přinášející komplexní nabídku produktů napříč stavebními obory.

Více na: www.forinterior.cz.
Autor: Cen

Den zdraví na Budějovické

17. září 2023 v 08:21

Věnujte deset minut svému zdraví. V Praze 4 na Budějovické si  v úterý 19. září můžete nechat změřit tlak, poradit se o výživě a program je připraven i pro děti.

Den zdraví na Poliklinice Prosek

16. září 2023 v 10:11

Poliklinika Prosek pořádá pod záštitou starosty Prahy 9 Tomáše Portlíka a ve spolupráci s oblastním spolkem Českého červeného kříže Praha 9 tradiční Den zdraví. Koná se 19. září od 9 do 16 hodin na prostranství před poliklinikou.

Nepatříte k 10 % Čechů s nemocnými ledvinami? Otestujte se zdarma a za pár minut

10. září 2023 v 08:42

Většina lidí má ve svém okolí někoho, kdo trpí chronickým onemocněním ledvin – postihuje totiž každého desátého Čecha, ale mnozí o své nemoci nevědí. Pokud není včas léčena, může vést k nevratnému selhání funkce ledvin, které vyžaduje doživotní dialýzu nebo transplantaci. Většinou je však možné...

Praha v rámci programu v oblasti zdravotnictví podpoří rozvoj paliativní péče

4. září 2023 v 15:22

Rada hl. m Prahy na svém pondělním jednání schválila vyhlášení Programu podpory v oblasti zdravotnictví pro rok 2024. Předpokládaný objem finančních prostředků určených pro tento účel je 67,5 milionů korun. Cílem záměru je prostřednictvím dotací podpora osob dlouhodobě nemocných nebo s postižením...

Další články
Nahoru