Dnes Čtvrtek - skorojasno 25°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 28°C
Čtvrtek 25. 7. 2024
Svátek má Jakub
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Veletrh FOR GASTRO & HOTEL: Přehlídka chutí a kulinářského umění
Foto: for-gastro.cz

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL: Přehlídka chutí a kulinářského umění

Novinky, významné značky a kvalitní produkty z oborů hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie se představí na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2022. Akce pro profesionály i milovníky gastronomie se koná ve dnech 29. září až 1. října na letňanském výstavišti.

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL je tradiční přehlídkou toho nejlepšího, co aktuální HoReCa segment nabízí. Také letos na přelomu září a října bude přehlídkou aktuálních trendů mezi produkty, technologiemi i službami výrobců a dodavatelů.

Nejen hmyzí pochoutky
Veletrh bude exhibicí lákavých potravin, nápojů, umožní nahlédnout do kuchyní profesionálních kuchařů a hvězd kulinářského oboru. Ochutnávat vybrané speciality, seznámit se s multifunkčními spotřebiči a technologickými novinkami do kuchyní. K vidění bude třeba hyper rychlá trouba Speed – X, která získala již 3 světová ocenění. Chybět nebudou zajímavosti jako hmyzí pochoutky, jogurtovače pro profesionály, superpotraviny či kvalitní obalové materiály s příměsí bambusového vlákna.

Silné značky i program
Portfolio 12 firem nabízejících české potraviny na své expozici představí Státní zemědělský intervenční fond. Návštěvníci veletrhu se seznámí také s vybranými výrobky, které se pyšní označením národní značkou kvality KLASA či značkami Regionální potravina a BIO. A kdo si potrpí na asijské produkty, ocení nabídku specialit, kterou do Letňan přinese vietnamská ambasáda. Mnoho zajímavostí a kvalitního zboží uvedou v PVA EXPO PRAHA také výrobci nápojů. Akci bude doprovázet i bohatý program.

GASTRO COFFEE
V Hale 4 bude v provozu speciální kavárna GASTRO COFFEE, která zájemcům poradí ve všem, co potřebují vědět o gastronomii. V sérii téměř tří desítek přednášek se lidé dozvědí například, jak řešit nedostatek pracovních sil, jak pracovat s novými talenty, informace a tipy pro institucionální stravování nebo nahlédnou do bistrologie. Chybět nebude ani přehlídka profesních oděvů a kuchařská show.

Odborný kongres
Jaká je reálná tvář dnešního českého světa HoReCa? Na toto téma bude zaměřeno největší setkání profesionálů a fanoušků moderní gastronomie a hotelnictví v rámci doprovodného programu veletrhu. Tím je odborný KONGRES FOR GASTRO & HOTEL, který se bude konat 29. září. V rámci něj vystoupí mnoho osobností, které představí trendy na trhu, klíčová data, nastíní perspektivy oboru… Účastníci kongresu se setkají mimo jiné s uznávanými food blogerkami v panelové debatě, mohou si vychutnat baristickou či barmanskou show nebo okusit párování jídel a nápojů z rukou profesionálů.

Více na www.for-gastro.cz.

2022-for-gastro-podzim-2


Autor: Cen

Hlavní město podpoří osvětovou akci s názvem Praha za zdravá prsa

Včera ve 12:04

Rada hl. m. Prahy na svém pondělním zasedání schválila dotaci pro společnost Event media ve výši 220 000 korun. Tyto finance budou sloužit pro zajištění edukace veřejnosti s ohledem na samovyšetření prsu a osvětu nádorových onemocnění s názvem „Praha za zdravá...

Zdarma: Testování veřejnosti na HIV

19. července 2024 v 07:03

V úterý 23. července od 16 do 20 hodin můžete navštívit červenou mobilní ambulanci na náplavce Rašínova nábřeží v Praze 2. Rozkoš bez rizika zde provádí anonymně a do 15 minut test na HIV zdarma.

40. ročník světového finále Schwarzkopf Elite Model Look hostila Praha

23. června 2024 v 11:43

Pražská O2 arena se v sobotu 15. června 2024 stala centrem modelingového světa. Hostila totiž světové finále 40. ročníku nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které proběhlo v české metropoli již potřetí. Odborná porota vyhlásila vítěze Micklate Décio Macobola...

Další články
Nahoru