Dnes Středa - zatazeno 7°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 10°C
Středa 28. 2. 2024
Svátek má Lumír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Veletrh FOR BOAT oslní novinkami i šancí vyhrát loď za půl milionu
15 bře
17 bře
VeletrhyVíkend
O tuto loď je možné si zahrát. Foto: PVA EXPO PRAHA

Veletrh FOR BOAT oslní novinkami i šancí vyhrát loď za půl milionu

15. 3. 2024 - 17. 3. 2024
Již posedmé se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční výstava lodí a vodních sportů FOR BOAT. V souběhu s výstavou obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN se 15. až 17. března představí trendy i technologické novinky odvětví lodí, vodních sportů, karavaningu či cestování. Jeden z návštěvníků události navíc může přímo na výstavišti vyhrát luxusní loď za půl milionu korun. 

Sedmý ročník výstavy lodí a vodních sportů FOR BOAT, který proběhne ve dnech 15. až 17. března v PVA EXPO PRAHA, přinese exkluzivní soutěž pro ty, kteří touží po vlastní lodi. Návštěvníci výstavy budou mít možnost vyhrát loď Corsiva 475 New Age v hodnotě půl milionu korun od firmy Wavy Boats. Společnost se zabývá prodejem motorových člunů, rybářských polyethylenových a laminátových lodí, závěsných motorů, lodních vleků a široké palety příslušenství. Na stánku tohoto vystavovatele proběhne v sobotu 16. března v 17 hodin losování výherce. Podrobnosti o soutěži a podmínky účasti najdete na www.forboat.cz.

Nejvýznamnější značky
Halu 1 letňanského výstaviště zaplní novinky i bestsellery renomovaných tuzemských i zahraničních firem. Návštěvníci se mohou těšit na expozice AVAR-YACHT, AVENTURA point, BEMEX BOOT, výrobce lodních motorů BG Technik cs, Česká lodní doprava – charter, Freedom Yachting, Jacht servis, MARINA DOCK, MARINE, Pavel Klimeš – Boatservice, Wavy Boats a řada dalších.

Hity svobodného cestování
V rámci veletrhu FOR CARAVAN se představí významní dodavatelé karavanů, obytných vozů a vestaveb a vyplní každý metr čtvereční výstaviště, aby nabídli nejširší výběr variant svobodného cestování na jednom místě. Nebudou chybět vestavby, kempinkové a outdoorové spotřebiče jako lampy, topidla, vařiče, grily, sety nádobí a podobně. Také letos se uskuteční bazar karavanů a lodí.

Kam za poznáním a zážitky?
Kompletní portfolio pro cestování a dovolenou doplní souběžný mezinárodní veletrh cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Pro inspiraci či rady od světových cestovatelů si mohou návštěvníci zajít na festival KOLEM SVĚTA, který se koná 16. a 17. března.

Více na www.forcaravan.cz a www.forboat.cz.Autor: Alo

PVK oslaví světový den vody

Dnes v 11:37

Pražské vodovody a kanalizace oslaví Světový den vody Dnem otevřených dveří v Muzeu pražského vodárenství v areálu Podolské vodárny. Akce se uskuteční v neděli 17. března.

Novoměstská radnice otevře vyhlídkovou věž

Dnes v 10:05

Vyhlídková věž Novoměstské radnice je v zimě z bezpečnostních důvodů uzavřena. Otevřena bude opět v první jarní den, 20. března.

Sobota: Polívkování na Smíchovské náplavce

Dnes v 06:30

Polívkování na Smíchovské náplavce se koná v sobotu 2. března od 10–18 hodin na Hořejším nábřeží na Smíchovské náplavce. 

Praha 6 koordinuje stavby v prostoru Baba centrum

Včera ve 21:27

Projekt Baba centrum byl zadán v roce 2022 na základě dohody investorů v území (provozovatelů) a městské části. Následně byla zadána studie, která měla za úkol zkoordinovat všechny záměry v území, zejména dopravního charakteru, navázat na studii hlavního města Baba 1932 a především nalézt dopravní...

Kino Lucerna hostí festival japonského filmu

Včera ve 13:51

Sedmnáctý ročník japonského filmového festivalu Eigasai s podtitulem Postupujte podle instrukcí probíhá do 3. března v Kině Lucerna. Představí Japonsko a svět jeho specifických pravidel, přinese i oblíbené workshopy, kde si budou moci návštěvníci sami vyzkoušet ryze japonské dovednosti. Všechny...

Praha 1: Protipovodňové cvičení na ochranu Žofína

Včera v 08:16

Praha 1 a Jednotka SDH Praha 1 zvou na protipovodňové cvičení ochrany Žofína.

Smetana Party na piazzettě

Včera v 07:57

Na piazzettě Národního Divadla se bude 2. března slavit 200. výročí narození skladatele Bedřicha Smetany. Z Národního divadla na velkoplošnou obrazovku bude živě přenášen slavnostní koncert Smetana Gala.

Exkurze na Bubenečské nádraží

Včera v 07:14

Vlaky na druhém nejstarším nádraží v Praze nestaví už 10 let. Brzy se do jeho prostor opět vrátí společenský ruch. Prohlédněte si proměnu bývalé nádražní budovy ve víceúčelové společenské centrum ještě dříve, než budou zrekonstruované prostory oficiálně...

Praha 4: Setkání na téma výstavby linky metra D

Včera v 06:48

Ve středu 28. února proběhne veřejné setkání na téma výstavby linky metra D a k tomu navázanému rozvoji Dolní Krče.

Praha 4: Veřejné setkání k parkování v Horní ulici a jejím okolí

26. února 2024 v 17:02

Veřejné setkání k řešení dopravy v klidu v Horní ulici a jejím okolí se uskuteční v úterý 27. února od 18:30 hodin v jídelně ZŠ Mendíků.

20 dní v Mariupolu

26. února 2024 v 10:26

Dokumentární snímek 20 dní v Mariupolu (UA, EN, CZ, EN), který můžete vidět 29. února v Kině 35, byl je nominovaný na Oscara. Po filmu následuje diskuse s odborníky.

Čištění šachet na Vojířově rybníčku

26. února 2024 v 09:54

V týdnu do 26. února proběhne čištění dvou stávajících betonových šachet na Vojířově rybníčku na Petříně.

Další články
Nahoru