dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - snih-dest
3°C
Víkendové tipy

Veletrh Evolution nabídne produkty a rady pro zdravý životní styl

Přes 3 500 metrů čtverečních napěchovaných kvalitními bio potravinami, fair trade výrobky, přírodní kosmetikou či nejnovějšími ekologickými vychytávkami a produkty, které jsou nejen šetrné k přírodě, ale pomohou i uspořit výdaje na domácnost – to vše a mnohem více bude k vidění a vyzkoušení na festivalu zdravého životního stylu Evolution, který startuje již tento pátek 17. dubna na Výstavišti v Holešovicích a setrvá až do neděle 19. dubna. 

Pod hlavičkou festivalu Evolution proběhne hned pětice tradičních veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Alternativa a Inspirace, na nichž své produkty nabídne bezmála 400 prověřených vystavovatelů. Na 8 pódiích se během víkendu proběhne na 170 přednášek, workshopů, prezentací a vystoupení vedených uznávanými odborníky.

Podrobný program na www.festivalevolution.cz. 


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru