dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražské krimi

Vedle opilce seděl dvouletý chlapeček

Včera v poledne přijali strážníci z Prahy 14 oznámení, že ve Slavětínské ulici sedí opilý muž a vedle něho asi dvouletý chlapec.

Během pěti minut se hlídka městské policie dostavila na místo a zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě. Současně s hlídkou strážníků sem dorazil i policista.

Vzhledem ke stavu muže nebylo možné zjistit jeho totožnost, proto strážníci zavolali kolegy, kteří ho naložili do speciálně upraveného vozidla pro svoz podnapilých osob a dopravili na záchytnou stanici.

Chlapečka si za asistence policisty převzala sociální pracovnice.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru