dnes
Neděle - jasno
20°C
zítra
Pondělí - jasno
18°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
19°C
Vedení Prahy se sejde nad návrhem rozpočtu na rok 2018 v září na Karlštejně
Karlštejn. Foto: www.mestys-karlstejn.cz

Vedení Prahy se sejde nad návrhem rozpočtu na rok 2018 v září na Karlštejně

Vedení Prahy se poprvé sejde v kompletním složení nad návrhem rozpočtu na rok 2018 v září. Jednání se uskuteční na výjezdním zasedání v městysu Karlštejn od 17. do 18. září. Vyplývá to z materiálu, který v úterý budou projednávat radní. Finální podobu rozpočtu schvalují pražští zastupitelé.

Na programu jednání bude mimo jiné diskuse o aktuální rozpočtové situaci Prahy, odhad rozpočtových příjmů na příští rok nebo propočet modelu finančních vztahů Prahy a městských částí. Projednány budou také investice nebo požadavky a limity běžných výdajů. Samostatně se povede diskuse o financování pražské integrované dopravy.

Kromě členů vedení města se výjezdního jednání zúčastní zástupci zastupitelských klubů koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN), ředitelka magistrátu Martina Děvěrová nebo generální ředitel dopravního podniku Martin Gillar.

Praha má na letošek schválen rozpočet s výdaji 62,2 miliardy a příjmy 47,2 miliardy korun. Rozdíl město dorovná ze státních příspěvků.


Primátor Hřib poslal předsedovi TOP 09 Pospíšilovi otevřený dopis. Zde si ho celý můžete přečíst

14. dubna 2019 v 17:33

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) vytkl v otevřeném dopise předsedovi TOP 09 a pražskému zastupiteli Jiřímu Pospíšilovi jeho mediální výstupy a řadu dalších věcí. Zde si celý dopis můžete přečíst.

Další články
Nahoru