Dnes Pondělí - snih 1°C
Zítra Úterý - snih 1°C
Pondělí 18. 1. 2021
Svátek má Vladislav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Vedení Prahy 13 předalo odměny pracovníkům škol
Místostarostka Marcela Plesníková předává jedno z ocenění. V pozadí stojí starosta David Vodrážka. Foto(2x): P13

Vedení Prahy 13 předalo odměny pracovníkům škol

Dnes dopoledne v obřadní síni radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí bylo oceněno 29 pracovníků dvou škol. Starosta městské části David Vodrážka a místostarostka Marcela Plesníková předali finanční odměnu pedagogům a nepedagogickým pracovníkům z Mateřské školky U Bobříka a Základní školy s rozšířenou výukou jazyků Bronzová. Tato zařízení zůstala v provozu i během nouzového stavu, aby mohla poskytnout své služby rodičům, pracujícím v první linii.

predani-oceneni-clanek „Přijměte mou upřímnou pochvalu a poděkování za vaši vstřícnost a ochotu, se kterou jste v této mimořádně složité době upřednostnili zájmy většiny nad svými a současně dali v sázku své zdraví. Být učitelem je jedno z povolání, které si bezesporu zasluhuje můj obdiv. A v nelehké době, kterou nyní všichni prožíváme, to platí dvojnásob,“ uvedl starosta Vodrážka.         

„Vážím si vašeho profesionálního přístupu v době pandemie, kdy jste umožnili pracovat rodičům, na nichž záviselo, jak se naše společnost dokáže vypořádat s pandemií nemoci covid-19. Sami jste neriskovali o nic méně. Takže, z celého srdce děkuji pedagogům, kuchařkám, uklízečkám a školníkům, protože jste nejen profesionálové v nejlepším smyslu slova, ale také, i když to neradi slyšíte, skuteční hrdinové,“ řekla místostarostka Plesníková.
 


Klienti Domova pro seniory Zity Kabátové v Praze 13 už byli očkováni proto covidu

Dnes ve 22:33

Domov pro seniory Zity Kabátové v třinácté městské části dnes dokončil očkování svých klientů proti onemocnění covid-19. 

Praha podporuje návrh na zrušení zastropování školkovného

Dnes ve 14:39

Hlavní město už v loňském roce aktivně vyslovilo svůj nesouhlas s vládní novelou zákona o poskytování péče v dětských skupinách. Ty by již brzy mohly přijít o peníze z evropských fondů a novela Ministerstva práce a sociálních věcí ČR je chce transformovat na jesle. Provozovatelé by navíc touto...

V Praze 15 očkovali seniory

Dnes v 10:59

V Centru sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 15 byla ve čtvrtek 14. ledna zahájena první etapa očkování klientů 80+ v pobytové sociální službě.

Diskuse: Odborníci z oboru imunologie a farmakologie na téma vakcína

Dnes v 09:37

Vývoj vakcíny proti onemocnění covid-19 představoval v uplynulých měsících jednu z největších vědeckých výzev, kterou lidstvo doposud poznalo. Co o vakcínách dokážou říci špičkoví odborníci z oboru imunologie a farmakologie se dozvíte v online diskusi, kterou na toto téma pořádá Přírodovědecké...

Praha odpustí podnikatelům poplatky za předzahrádky až do konce března

Včera ve 22:30

Praha prodlouží podnikatelům možnost mít před svou provozovnu předzahrádky zdarma, a to až do konce března tohoto roku. Rozhodli o tom radní. Cílem je podpora podnikatelů v době koronavirové krize, za předzahrádky přitom nic provozovatelé restaurací neplatili již od dubna minulého roku, podobně...

Praha 1 a Nemocnice Na Františku spouštějí očkování seniorů

Včera v 18:07

Centrum metropole je plně připraveno na očkování proti nemoci covid-19. Praha 1, její Nemocnice Na Františku a Středisko sociálních služeb společně se společností GHC Genetics spouštějí očkovací akci, jejíž součástí budou i mobilní očkovací týmy. 

První jednání Komise pro životní prostředí RMČ Praha 11

Včera ve 12:14

Jednání komise pro životní prostředí je veřejné a bude se konat v pondělí dne 18. ledna od 17 hodin v zasedací místnosti Vidimova, na Úřadě MČ Praha 11, Vidimova 1324, Praha 4.

Další články
Nahoru