Dnes Pondělí - jasno 33°C
Zítra Úterý - prehanky-dest 24°C
Pondělí 27. 6. 2022
Svátek má Ladislav
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Vedení Prahy 11 se podařila řada projektů, uspěli jsme v získávání dotací, říká starosta Petr Jirava z ANO
Starosta Praha 11 Petr Jirava. Foto: archiv hnutí ANO

Vedení Prahy 11 se podařila řada projektů, uspěli jsme v získávání dotací, říká starosta Petr Jirava z ANO

Petr Jirava, starosta Prahy 11 a lídr kandidátky ANO v blížících se volbách do zastupitelstva jedenácté městské části, se zúčastnil sousedské večeře, kterou u stanice metra Háje dnes uspořádalo pro veřejnost pražské hnutí ANO.

starosta-jirava Pro server Pražský patriot zhodnotil období, kdy je starostou Prahy 11. „Za dva roky, kdy je v čele Jedenáctky mnou vedená koalice, se podařilo udělat hodně věcí. Ostatně, zdejší obyvatelé to mohou dobře zhodnotit sami. Jsou za námi nové parky, opravené školy a další objekty. Připravujeme v běhu spoustu dalších projektů. Pokud se lidem líbí, co jsme udělali, tak by měli přijít k volbám a dát nám svůj hlas, abychom v tom všem mohli pokračovat,“ řekl Petr Jirava.  Kandidátní listina ANO v Praze 11 má číslo 7.

„Čekají nás opravy chodníků a výstavby garáží, protože parkování je velká slabina,“ pokračoval a přiznal, že je spokojený s tím, jak se vedení Prahy 11 v posledních dvou letech dařilo sehnat spoustu dotací z hlavního města. „Díky tomu se podařilo dost rekonstrukcí budov a úprav veřejných prostranství,“ dodal Per Jirava z hnutí ANO, starosta Prahy 11.


Adaptační skupiny v Praze 7

24. března 2022 v 19:55

Praha 7 tento týden otevřela čtyři adaptační skupiny při základních a mateřských školách, do kterých nyní dochází 60 ukrajinských dětí. Další skupiny jsou v přípravě.

Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru