dnes
Pátek - zatazeno
19°C
zítra
Sobota - jasno
16°C
pozítří
Neděle - skorojasno
14°C
Vedení Prahy 11 se podařila řada projektů, uspěli jsme v získávání dotací, říká starosta Petr Jirava z ANO
Starosta Praha 11 Petr Jirava. Foto: archiv hnutí ANO

Vedení Prahy 11 se podařila řada projektů, uspěli jsme v získávání dotací, říká starosta Petr Jirava z ANO

Petr Jirava, starosta Prahy 11 a lídr kandidátky ANO v blížících se volbách do zastupitelstva jedenácté městské části, se zúčastnil sousedské večeře, kterou u stanice metra Háje dnes uspořádalo pro veřejnost pražské hnutí ANO.

starosta-jirava Pro server Pražský patriot zhodnotil období, kdy je starostou Prahy 11. „Za dva roky, kdy je v čele Jedenáctky mnou vedená koalice, se podařilo udělat hodně věcí. Ostatně, zdejší obyvatelé to mohou dobře zhodnotit sami. Jsou za námi nové parky, opravené školy a další objekty. Připravujeme v běhu spoustu dalších projektů. Pokud se lidem líbí, co jsme udělali, tak by měli přijít k volbám a dát nám svůj hlas, abychom v tom všem mohli pokračovat,“ řekl Petr Jirava.  Kandidátní listina ANO v Praze 11 má číslo 7.

„Čekají nás opravy chodníků a výstavby garáží, protože parkování je velká slabina,“ pokračoval a přiznal, že je spokojený s tím, jak se vedení Prahy 11 v posledních dvou letech dařilo sehnat spoustu dotací z hlavního města. „Díky tomu se podařilo dost rekonstrukcí budov a úprav veřejných prostranství,“ dodal Per Jirava z hnutí ANO, starosta Prahy 11.


Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

17. října 2018 v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO dnes podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.

V Praze 2 vznikla silná koalice, je přesvědčena starostka Černochová

13. října 2018 v 08:19

 „V komunálních volbách 5. a 6. října 2018 dali voliči v městské části Praha 2 najevo spokojenost s dlouhodobou politikou radnice. Občanská demokratická strana vyhrála s výrazným náskokem – dostala 32,34 % hlasů, tomu odpovídá zisk 13 mandátů. Výsledkem povolebního jednaní je rozšíření koalice...

Další články
Nahoru