Dnes Neděle - skorojasno 10°C
Zítra Pondělí - skorojasno 11°C
Neděle 28. 5. 2023
Svátek má Vilém
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Vedení Prahy 11 se podařila řada projektů, uspěli jsme v získávání dotací, říká starosta Petr Jirava z ANO
Starosta Praha 11 Petr Jirava. Foto: archiv hnutí ANO

Vedení Prahy 11 se podařila řada projektů, uspěli jsme v získávání dotací, říká starosta Petr Jirava z ANO

Petr Jirava, starosta Prahy 11 a lídr kandidátky ANO v blížících se volbách do zastupitelstva jedenácté městské části, se zúčastnil sousedské večeře, kterou u stanice metra Háje dnes uspořádalo pro veřejnost pražské hnutí ANO.

starosta-jirava Pro server Pražský patriot zhodnotil období, kdy je starostou Prahy 11. „Za dva roky, kdy je v čele Jedenáctky mnou vedená koalice, se podařilo udělat hodně věcí. Ostatně, zdejší obyvatelé to mohou dobře zhodnotit sami. Jsou za námi nové parky, opravené školy a další objekty. Připravujeme v běhu spoustu dalších projektů. Pokud se lidem líbí, co jsme udělali, tak by měli přijít k volbám a dát nám svůj hlas, abychom v tom všem mohli pokračovat,“ řekl Petr Jirava.  Kandidátní listina ANO v Praze 11 má číslo 7.

„Čekají nás opravy chodníků a výstavby garáží, protože parkování je velká slabina,“ pokračoval a přiznal, že je spokojený s tím, jak se vedení Prahy 11 v posledních dvou letech dařilo sehnat spoustu dotací z hlavního města. „Díky tomu se podařilo dost rekonstrukcí budov a úprav veřejných prostranství,“ dodal Per Jirava z hnutí ANO, starosta Prahy 11.


Adaptační skupiny v Praze 7

24. března 2022 v 19:55

Praha 7 tento týden otevřela čtyři adaptační skupiny při základních a mateřských školách, do kterých nyní dochází 60 ukrajinských dětí. Další skupiny jsou v přípravě.

Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru