Dnes Neděle - zatazeno 24°C
Zítra Pondělí - obcasny-dest 16°C
Neděle 14. 4. 2024
Svátek má Vincenc, Vincent
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Vedení Prahy 1 schválilo zkrácení provozní doby restaurační zahrádky

Celkem 38 usnesení přijali radní Prahy 1 na svém zasedání, které se konalo v úterý 29. srpna. Jedno z nich se týkalo restaurační zahrádky na adrese U Lužického semináře 42. Městská část o tom informovala v tiskové zprávě.  

Rada schválila dodatek ke smlouvě o pronájmu částí pozemku na Malé Straně společnosti HM Gastro Group, s.r.o. – zkrácení provozní doby.

V průběhu roku 2023 probíhala opakovaná jednání zástupců Prahy 1 se zástupci nájemce a zástupci Společenství vlastníků jednotek na adrese U Lužického semináře 111/42, která vyústila v to, že bude zkrácena provozní doba stanovená v nájemní smlouvě – týkat se bude omezení konce provozní doby restaurační zahrádky pod okny obyvatel domu z původních 22 hodin do maximálně 20 hodin.


Autor: red

V Praze se konalo sympozium o jaderné spolupráci mezi ČR a Jižní Koreou

Dnes v 11:19

V Praze se čtvrtek odpoledne konalo sympozium o jaderné spolupráci mezi ČR a Jižní Koreou, resp. jihokorejskou firmou KHNP. Ta mimo jiné podala i nabídku na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany, a i když dosud v Evropě nic nepostavila, může se pyšnit téměř padesáti roky zkušeností se stavbou a...

Na chodníku u Strakonické ulice se našlo tělo mrtvého muže

Včera v 19:46

Od sobotního odpoledne prověřují kriminalisté úmrtí muže v Malé Chuchli. Jeho tělo bylo nalezeno na chodníku vedle Strakonické ulice, na dohled od Branického mostu.

Praha 6 hledá zájemce do volební komise

Včera v 06:44

Volby do Evropského parlamentu se konají v pátek 7. června od 14 do 22 hodin a v sobotu 8. června od 8 do 14 hodin. Zájemci o práci v okrskové volební komisi se mohou hlásit na odboru Kancelář starosty ÚMČ Praha 6.

Praha 6 zve do Café Jirásek

12. dubna 2024 v 10:20

Veřejnost se může zeptat starosty Prahy 6 Jakuba Stárka na to, co ji zajímá. Radnice zve k otevřené diskuzi nad zákuskem a kávou v pondělí 15. dubna od 16:30 hodin.

Dotazník ukáže preference v oblasti dopravy

12. dubna 2024 v 07:23

Radnice Prahy 14 zajišťuje již počtvrté dotazníkové šetření mezi obyvateli městské části s cílem zjistit míru jejich spokojenosti s životem na území čtrnáctky a preferencemi v oblasti dopravy.

Další články
Nahoru