dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Pražský sport

Večerní prohlídka: Hrdličkovo muzeum člověka

Pravidelně každou první středu v měsíci pořádá muzeum populární noční exkurze. Právě v noci nejvíce vynikne specifická atmosféra muzea připomínající dávné kabinety kuriozit.

Na noční prohlídku přijďte vybaveni baterkou a posviťte si na exponáty pěkně zblízka. Díky svitu baterek se dokážete zaměřit i na ty nejmenší detaily a všimnete si toho, čeho byste si za normálních světelných podmínek nevšimli.

Cena: 50 Kč/osoba
Datum konání: každá první středa v měsíci (objednání není třeba)
Start ve 20 hodin

Hrdličkovo muzeum člověka je kulturním místem paměti s osobitým charakterem. Důležitá je jeho historická tradice a kontinuita. Stálá expozice představuje témata evoluce člověka a jeho příbuzných, vývoje jedince (ontogeneze), lidské variability a také patologie a smrti.

Hrdličkovo muzeum člověka PřF UK, Viničná 7, Praha 2.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru