dnes
Pondělí - skorojasno
22°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
21°C
pozítří
Středa - oblacno
24°C
Pražský život

Večeře, dezerty a limonády zdarma pro Nemocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského

Boromejkám a jejich pacientům v Nemocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského společnost Veolia vozí každý den zdarma večeře, dezerty a limonády z kohoutkové vody a přírodních sirupů z Rcafé.

Rcafé není jen kavárna, galerie nebo externí zasedací místnost, ale také obchod Nadačního fondu Veolia, kde nakoupíte produkty z limitovaných sérií pro své blízké a navíc přispějete na charitativní projekty.

Pokud byste si také chtěli pochutnat na jídle z čerstvých a převážně lokálních surovin, zastavte se ve Florentinu. Otevřeno je v pracovní dny od 10 do 16 hodin. V současné době probíhá výdej objednaných jídel přes okénko za dodržení všech hygienických podmínek.

Den tady začíná snídaní a fairtrade kávou. V poledne můžete ochutnat menu od jednoho z nejlepších českých šéfkuchařů Jana Punčocháře, originální pivo ERKO, vyrobené z recyklované vody nebo některé z dvou set druhů francouzských a českých přírodních vín – například Crémant de Moravie. Čerstvou kohoutkovou vodu dostanete samozřejmě zdarma.

menu1
rcafe-boromejky


Při požáru kuchyně bylo evakuováno 7 osob

Dnes v 06:41

V sobotu 30. května v 8:32 byly vyslány jednotky hasičů do Rytířovy ulice v Praze 12 k požáru v kuchyni obytného domu.

První červnový týden nepoteče voda v těchto ulicích

28. května 2020 v 11:05

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na první červnový týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 8: Pieta k 78. výročí Operace Anthropoid

26. května 2020 ve 14:20

Pietní vzpomínka u příležitosti 78. výročí Operace Anthropoid se koná ve středu 27. května od 10 hodin u pomníku Operace Anthropoid v Praze 8 – Libni.

Chrám sv. Mikuláše se otevřel veřejnosti

26. května 2020 v 08:20

Barokní perla Prahy, chrám sv. Mikuláše na Malé Straně, se v pondělí 25. května znovu otevřel k prohlídkám.

Další články
Nahoru