Dnes Čtvrtek - oblacno 9°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 8°C
Čtvrtek 18. 4. 2024
Svátek má Valérie
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Lifestyle / Zdraví

Ve Vysočanech začne fungovat nová ordinace praktického lékaře

V Sokolovské ulici (č.p. 178), na dohled od nákupního centra Fénix a radnice Prahy 9, začne již brzy fungovat nová ordinace praktického lékaře. Na sociálních sítích o tom informovala devátá městská část.
krejci-a-matejkova

Petr Krejčí a Kamila Matějková. Foto: P9

MUDr. Petr Krejčí začne ordinovat 1. června, 1. května bude na internetových stránkách www.lakimedo.cz spuštěna registrace. Tu bude možné od stejného data provádět i prostřednictvím emailu registrace@lakimedo.cz. 

Lékař plánuje nabízet komplexní péči s důrazem na prevenci i individualitu každého pacienta. Moderně vybavená ordinace má uzavřené smlouvy se všemi hlavními pojišťovnami a nabídne pravidelný preventivní screening nebo služby jako rezervace termínu. 

„Ordinací praktických lékařů je nedostatek, jsem ráda, že pan Krejčí bude působit v Praze 9. Už dle reakcí na sociálních sítích je patrné, že o registraci k němu bude zájem. Naším cílem je do budoucna sem přivést novou ordinaci pediatra,“ uvedla místostarostka Kamila Matějková (Praha 9 Sobě), která zodpovídá za sociální politiku, oblast zdravotní péče a sousedské vztahy.

„V současnosti hledáme vhodné prostory, kde by ordinace pediatra mohla být. Jakmile budeme mít místo, začneme intenzivně shánět lékaře,“ dodala.


Autor: puc

V Praze 4 otevřeli Doupě, klub bude pomáhat dětem a mladistvým

14. dubna 2024 v 08:46

Praha 4 má nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, klub Doupě. Klub s nízkým prahem znamená, že je otevřen dětem a mládeži bez nutnosti udávat jméno, věk, adresu či jiné osobní údaje. Pomáhat bude hlavně dětem a mladistvým, kteří se nacházejí v nepříznivé životní situaci nebo jsou takovou situací...

Program Šestka táborová vstoupil do dalšího ročníku

4. dubna 2024 v 09:47

I v letošním roce podpoří Praha 6 rodiny s dětmi v tradičním programu Aktivní město – Šestka táborová. Program byl zahájen 1. dubna. Na prázdninové pobyty dětí ve věku 3 až 18 let na letních táborech, pobytových, příměstských nebo sportovních soustředěních, získají rodiče od radnice městské části...

Diakonie Praha odhaluje životy lidí s autismem

31. března 2024 ve 21:11

Na 2. dubna připadá každoročně Světový den porozumění autismu. Diakonie Praha k této příležitosti spouští osvětovou kampaň o životě lidí s autismem a chováním náročným na péči. Skrze výstavu fotografií a audio příběhy chce přiblížit široké veřejnosti, jak mohou lidé s tímto typem postižení vnímat...

Čapadlo u Hollaru nabídne pivnici, kavárnu, bary i cvičení jógy

29. března 2024 v 06:28

Novým provozovatelem čapadla u Hollaru v Praze 1 je od března Robert Koura, šéfkuchař pražské restaurace U Pinkasů. Zónu kolem čapadla se svým týmem upravil a pokud tomu bude přát počasí, v polovině dubna by ho rád zpřístupnil veřejnosti.

Další články
Nahoru