dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Ve Valdštejnské zahradě vystoupí Mňága a Žďorp i Vladimír Mišík
Valdštejsnká zahrada pod Pražským hradem láká v sobotu na koncerty. Foto: Valerii Tkachenko / Wikimedia Commons

Ve Valdštejnské zahradě vystoupí Mňága a Žďorp i Vladimír Mišík

Druhá zářijová sobota bude patřit tradičnímu setkání senátorek a senátorů s občany ve Valdštejnské zahradě. Zájemci si budou moci prohlédnout zahradu i její historický okruh zdarma. Odpoledne zpříjemní koncert skupiny Mňága a Žďorp a Vladimíra Mišíka s ČDG.

„Setkání s občany je příležitost pro nás politiky, abychom hovořili přímo s lidmi, pro které v Senátu pracujeme. Abychom vyslechli jejich názory a dozvěděli se o jejich starostech. Zároveň je to příležitost pro občany, kteří nejenom že mohou přijít a hovořit s námi senátory, ale také strávit v Senátu příjemné odpoledne za doprovodu kvalitních hudebních kapel,“ uvádí předseda Senátu Milan Štěch. Na začátku budou na pódiu představeni i další senátoři, kteří se setkání zúčastní, aby se na ně posléze mohli lidé obracet přímo.

Setkání ve Valdštejnské zahradě začne ve 14 hodin. Od 14:10 do 15:10 vystoupí kapela Mňága a Žďorp, v 15:45 začne hodinový koncert Vladimíra Mišíka a ČDG.

Akce bude ukončena kolem půl šesté. Zahrada i historický okruh Valdštejnské zahrady budou v sobotu mimořádně zpřístupněny veřejnosti až od 13:15. Vstupné je po celý den zdarma.

Přístup do Valdštejnské zahrady je od stanice metra Malostranská nebo z nádvoří Senátu od Valdštejnského náměstí.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru