dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražský sport

Ve Stromovce se poběží pro dobrou věc

Dnes se v pražské Stromovce uskuteční jeden z prvních běhů letošní sezóny s názvem „Sportujte s námi pro dobrou věc“. Pořádá jej společnost T-Mobile v souvislosti se svou výzvou Pro dobrou věc, kterou vyhlásila v rámci aktivit Fondu T-Mobile. Akce a následné autogramiády s focením se zúčastní také olympionici – běžkyně na lyžích Eva Nývltová, badmintonista Petr Koukal a veslař Ondřej Synek. Dobrovolné startovné poputuje České olympijské nadaci na podporu aktivit znevýhodněných dětí, kterým ve sportování brání nedostatek peněz.

V rámci akce „Sportujte s námi pro dobrou věc“ se poběží dva běhy: na 5 km jako klasický závod na čas a volně na 500 metrů pro děti. Na 5km závod je třeba se předem zaregistrovat na stránce www.t-mobile.cz/beh (maximální kapacita 1000 lidí), pro dětský závod se lze přihlásit na místě. Běh na 5 km odstartuje v 15 hodin u Šlechtovky v pražském parku Stromovka, kde se také následně uskuteční autogramiáda s olympioniky a další doprovodné aktivity (jako například koncert kapely Dolls In The Factory). Pro tři nejrychlejší běžce jsou připraveny telefony HTC. Děti mohou svůj běh absolvovat během celého odpoledne, medaili dostane každý malý závodník.

Po vyhlášení vítězů předá generální ředitel T-Mobile Milan Vašina zástupcům České olympijské nadace šek ve výši jednoho milionu korun. Každý účastník akce obdrží od operátora symbolickou odměnu.

Více informací a registrace na akci Sportujte s námi pro dobrou věc na www.t-mobile.cz/beh (případně na facebookové stránce https://www.facebook.com/events/714142485305250/).    


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru