dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražská politika

Ve Stromovce opraví erozní rýhu

Rada hl. m. Prahy schválila uzavření smlouvy na sanaci erozní rýhy v parku Stromovka. Veřejnou zakázku malého rozsahu získala s nabídkovou cenou 389 555,10 korun bez DPH společnost Zahradní architektura Tábor, s.r.o. 

Zakázka řeší v části parku Stromovka pod Buštěhradskou dráhou v průhledu k planetáriu sanaci erozní rýhy včetně kamenného a krajinného schodiště a úpravu nástupu z asfaltového chodníku.

V současné době je šířka viditelné erozní rýhy u cesty zhruba 6 metrů a postupně se zužuje až na 0,5 metru. Předmětem zakázky je rozšíření cesty do oblouku v protisvahu naproti pro zachování její šířky 3 metry, obnova jejího asfaltového povrchu včetně obnovy obrubníku a další práce, mimo jiné vybudování 1 metr širokého kamenného schodiště se zábradlím. 


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru