dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - zatazeno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Ve středu můžete projít S kočárkem Prahou
S kočárkem Prahou projdete ve středu 24. května. Foto: FB akce

Ve středu můžete projít S kočárkem Prahou

Letošní, již osmý ročník, se opět koná v areálu Žlutých lázní ve středu 24. května od 10 do 18 hodin. Na účastníky čekají vystoupení, rozhovory, divadlo, cvičení, kouzelník, tombola pro děti i dospělé na hlavním podiu, připraveny jsou i doprovodné programy, dílny pro děti, soutěže, skákací hrad a další atrakce, workshopy pro dospělé a přednášky.

Ve stanovém městečku budou s prezentacemi partneři akce. Dozvíte se o zdravé stravě, bezpečném cestování, volnočasových aktivitách nebo vhodném oblečení. Na každého návštěvníka čekají lákavé ochutnávky, dárečky a vzorky na vyzkoušení.

Nezisková organizace  S kočárkem Prahou svým působením upozorňuje na problémy, které trápí těhotné ženy a mladé rodiny s malými dětmi v anonymním prostředí města. Jednou ročně pořádá akci, která vrcholí výzvou maminek Pražanům. Maminky apelují na své spoluobčany, aby se v dopravních prostředcích nechovali lhostejně k těhotným a maminkám s malými dětmi, pouštěli je sednout, pomáhali maminkám s kočárky a v obchodních centrech neparkovali na místech vyhrazených pro rodiny s dětmi.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Hřiště v Masné má nový povrch, skákacího panáka i pískoviště. Zdi zdobí krásná malba

24. října 2017 v 11:55

V Praze 1 se pro všechny děti otevřelo nové dětské hřiště v Masné. Jeho rekonstrukce trvala dva měsíce. Nyní plně slouží potřebám rodičů a dětí z Prahy 1. Hřiště má nyní kompletně nový povrch v rámci, kterého byla vytvořena řada herních obrazců, jako je například skákací panák, twister...

Zábavné sportovní odpoledne s opičkou Lolou

12. října 2017 v 17:10

Přijďte si spolu s opičkou Lolou užít v neděli 29. října zábavné odpoledne plné sportování a tancování do tělocvičny Monkey´s Gym a obchodního centra Harfa.

Praha 10 chce, aby děti četly. Přispěje jim na nákup knih

2. října 2017 v 08:32

Každému dítěti, které má trvalé bydliště v Praze 10 a které se narodilo mezi 1. 1. 2002 a 30. 9. 2009, na začátku nového školního roku radnice přispěje v rámci aplikace Aktivní město na nákup knih částkou 500 korun.

Branný den Na Františku

24. září 2017 v 08:39

Branná výchova se vrací do škol. Předmět ztratil svůj ideologický nádech, obsah zůstal a přizpůsobil se současným trendům vzdělávání.

Další články
Nahoru