dnes
Čtvrtek - jasno
0°C
zítra
Pátek - jasno
0°C
pozítří
Sobota - skorojasno
0°C

Ve středu je poslední možnost zapojit se do soutěže o permanentku na celý festival severských filmů

I letos má 13 šťastlivců šanci vyhrát permanentku na celý festival Severská filmová zima 2018, který začíná ve čtvrtek 8. února v pražském kině Lucerna. 

Soutěž je zde: http://www.sfklub.cz/soutez-o-vstupenky-2018

Z těch, kteří správně zodpoví všechny části všech otázek, bude vylosován jeden výherce z každého města – celkem tedy 13 výherců. Letošní ročník je ve znamení osmiček.. A otázek bude jen 8.

Každý výherce dostane také audioknihu ze severské kolekce OneHotBook, partnera festivalu.

Odpovědi posílejte do 7. února 2018 na adresu: soutez@sfklub.cz. Do předmětu napište město, ve kterém na festival půjdete.

Jedním z mediálních partnerů festivalu Severská filmová zima 2018 je i server Pražský patriot, který bude průběžně zveřejňovat program jednotlivých festivalových dní.


Kluziště na Letné ukončilo sezónu, navštívilo ho přes 70 tisíc lidí

Dnes v 16:42

Bruslení zdarma na největší venkovní ledové ploše v Praze, na kluzišti na Letné, využilo v uplynulé sezóně více než 70 tisíc návštěvníků. Nejvíce bruslařů přišlo okolo vánočních svátků – až 1500 denně. Pro příští zimu Praha opět s kluzištěm na Letné...

Dvojka pro děti a rodiče zve na plavecké lekce

Dnes ve 13:50

Plavecké lekce pro rodiče každé úterý od 11:15 do 12:15 hodin. Lekce jsou vedeny trenérem plavání, který vás seznámí se správnou technikou plaveckých stylů, pomůže s odstraněním špatných plaveckých návyků.

Tři setkání v Praze 15 na téma parkování

Dnes ve 13:23

Místostarosta pro dopravu Milan Ducko připravil tři setkání s obyvateli Prahy 15 na téma parkování. Projednávat se bude nový koncepční materiál: Studie proveditelnosti navýšení parkovacích stání na území MČ Praha 15.

Praha 13 zve na pole sport

Dnes ve 13:16

Městská část Praha 13 ve spolupráci se studiem Pole Heaven vás zve v pondělí 5. března od 17:30 hodin na radnici na ukázku tanečně-sportovní disciplíny pole sport.

Praha 11 pro seniory: Putování od kostela sv. Mikuláše k Valdštejnskému paláci

Dnes ve 12:55

V sobotu 3. února se můžete vydat od kostela svatého Mikuláše na Malé Straně kolem sv. Josefa a Tomáše k Albrechtovi z Valdštejna.  

Maminky na mateřské dovolené se mohou vzdělávat zdarma

Dnes ve 12:42

Maminky na mateřské dovolené, ale nejen vy, využijte možnosti vzdělávat se zdarma v rámci projektu „Komplexní rekvalifikace s Desítkou – úspěšný restart kariéry“

Benzin i nafta v Praze uplynulý týden zlevnily

Dnes v 11:12

Pohonné hmoty v Praze od minulé středy zlevnily. Cena benzinu klesla o devět haléřů na 31,37 Kč/l, nafta zlevnila o deset haléřů na 30,42 Kč/l.  

Bára Basiková ve Stavovském divadle zpívá pro Mathildu

Dnes v 11:02

V sobotu 31. března pořádá Nadační fond Mathilda ve Stavovském divadle již 8. slavnostní Koncert pro Mathildu. V letošním roce na něm vystoupí Bára Basiková a dva nevidomí sólisté Martin Jozífek a Christian J. Campet. Všechny účinkující bude doprovázet smyčcový orchestr Prague Lecian Strings....

Praha 3: Chcete zlepšit vaše okolí? Dejte podnět na radnici

Dnes v 10:44

Chybějící lavička, bující vegetace místo upravené zeleně, chybějící odpadkový koš nebo zborcená zídka. Nebo i prázdné místo, říkající si o využití. Pokud máte nápad, co by radnice měla opravit nebo vybudovat, sepište své návrhy do konce března. V květnovém online hlasování občané vyberou ty, které...

Besedy s radními a zastupiteli Prahy 1 v Domečku na Kampě

Dnes v 10:27

Od února do června pořádá Komunitní centrum Kampa cyklus besed, na které jsou pozváni všichni zvolení představitelé MČ Praha 1.

Praha 9 dnes: Pražské dechové trio na radnici

Dnes v 09:38

V obřadní síni vysočanské radnice vystoupí dnes v 19 hodin Pražské dechové trio s programem Perly hudebního klasicismu. Vstup volný.

Mokrý a zároveň zdrogovaný cizinec ztuhnul, pustili na něj naplno topení

Dnes v 09:01

V neděli večer hlídka strážníků pomáhala dvaadvacetiletému cizinci, kterého nalezla na břehu Vltavy silně podchlazeného a v mokrém oblečení. Byl zmatený, dezorientovaný a zjevně pod vlivem omamných a psychotropních látek.

Zkontrolujte ochranu vodoměrů před mrazy

Dnes v 07:54

Pražské vodovody a kanalizace doporučují svým zákazníkům řádné zabezpečení vodoměrů.

Další krátké zprávy
Nahoru