Dnes Středa - polojasno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Ve stanici náměstí Republiky po srážce se soupravou metra zemřel muž
Vstup do stanice metra Náměstí republiky. Foto: archiv

Ve stanici náměstí Republiky po srážce se soupravou metra zemřel muž

Ve stanici náměstí Republiky v sobotu večer po srážce se soupravou metra zemřel muž. Kvůli nehodě nejezdilo přes hodinu metro na lince B v úseku Smíchovské nádraží – Florenc.

K tragédii došlo podle webu dopravního podniku (DPP) krátce po dvaadvacáté hodině. Podle vyjádření pražské záchranky zemřel muž kolem sedmdesáti let.

V úseku Florenc – Černý Most a Smíchovské nádraží – Zličín byl provoz metra zachován. Byla zavedena tramvajová linka XB, která jezdila na trase B labuť – Staroměstská – Karlovo náměstí – Anděl – Smíchovské nádraží.

I když DPP předpokládal, že omezení zřejmě potrvají do ukončení provozu, nakonec začalo metre jezdit na celé lince krátce po půl dvanácté.


Autor: puc

Na dvou místech se srazil vlak s člověkem

17. června 2024 v 16:55

Smrtelná nehoda se stala na koridoru, kudy jezdí řada rychlíků. Omezení se tak dotklo mimo jiné spojů Ostravan, Západní expres či Bavorský expres. Některé soupravy nabraly více než hodinové zpoždění, jiné dráhy rovnou odřekly.

Motorka srazila nezletilou dívku

17. června 2024 v 16:25

Nezletilou dívku srazila v pondělí dopoledne motorka. Stalo se to v ulici Trojská nedaleko gymnázia. Mladý motorkář se zranil na hlavě, ale hůře dopadla dívka. Podle záchranářů měla mnohačetná poranění, musela být dokonce uvedena do umělého spánku. Okolnosti srážky vyšetřují...

Další články
Nahoru