dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Jen v podprsence seděla na zastávce a tlačila svou hlavu mezi strážníkova stehna

V sobotu v noci si strážník z Prahy 2 všiml v ulici Jugoslávská mladé ženy, která se zde procházela pouze v kalhotách a podprsence.

Na výzvu k předložení dokladů a vysvětlení, proč je tak spoře oděna, nereagovala a přeběhla přes tramvajový pás na druhou stranu ulice. Zde si sedla na okraj chodníku, sundala si boty, vysvlékla si kalhoty i se spodním prádlem a jen v podprsence tam zůstala sedět.

Když k ní strážník znovu přišel a trval na podání vysvětlení, žena se mu snažila vsunout hlavu mezi stehna a obejmout jej rukama kolem kolen. Strážník si prostřednictvím radiostanice vyžádal pomoc kolegů z autohlídky.

Společně pak neznámou převezli na místní oddělení Policie ČR. Zde bylo zjištěno, že se jedná o dvaadvacetiletou ženu. Protože vzniklo podezření, že by mohla být pod vlivem psychotropních látek nebo být psychicky nemocná, byla následně převezena záchrannou službou do jedné z pražských nemocnic.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru